Güneş Lekelerine Çözüm

Konusu 'Cilt Bakımı' forumundadır ve ceyda3583 tarafından 15 Temmuz 2011 başlatılmıştır.

  1. ceyda3583 Member


    Güneş Lekelerine Çözüm özellikle cildi hasas olan tüm kişiler için oldukça önemli bir konudur ve her güneşe çıktıklarında kendileri için ciddi sorunlar oluşturur. Cildin güneşe karşı hassasiyeti 50 yaşlardan sonra azalmasına rağmen bu zamana kadar düzenli koruma gerektirir.

    Güneş lekelerine çözüm olarak kendi kullandığım bir ürünü önerebilirim tabiki reklam olmaması için marka vermeyeceğim sadece ürün adı zaten heryerede bulabileceğiniz kesenizi yormayacak bir ürün.Bende bir çok ürün denedikten sonra bunu buldum.Güneş lekelerine oluşmasını engelleyen oluşanlarıda düzenli kullanımda yok eden Damla Sakızlı Güneş Yağı diye bir ürün var eskiden yunanistandan arkadaşım yolluyordu şimdi7-8 tane Türk firması üretiyor. Heryerde de var nereden isterseniz alın.

    Arkadaşım ilk önerdiğinde pek aklıma yatmamıştı sonra bana bir kaç taneAtina üniversitesin araştırmasınıyolladı(yunnaistanan göç ettiğim için aza çok yunanca var Allahtan) araştırmalar inanıp kullandım ve çok işe yaradı sizinde cildiniz benim gibi güneşe dayanamıyorsa kullanın işe yarar iyi tarafı kimyasal içermemsi birde
     


Sayfayı Paylaş