Günaydın mesajları günaydın sözleri kısa

Konusu 'Aşk Sözleri' forumundadır ve SeçiL tarafından 30 Temmuz 2015 başlatılmıştır.

 1. SeçiL Well-Known Member


  Adını güneşe yazsam güneş batmamak için ant içer, gözlerini yıldızlarla paylaşsam yıldızlar kaymamak için yemin eder, ben sana yeminliyim sevgilim günaydın.

  Ay doğar ayazlanır, gün doğar beyazlanır, benim sevgili yârim, uyanmaya nazlanır.

  Benim güneşim bana günaydın mesajı atınca doğuyor sevgilim…

  Bir gün daha başlıyor hayatımda, kısa bir gecenin ardından merhaba diyorum hayata ve hayatıma, seviyorum seni günaydın hayatımın tek gerçeği.

  Bir güneş gibisin sen gözlerimde, geceleri rüyam olursun girersin düşlerime, hayatı buldum gözlerinde, günaydın sevgilim, günümüz aydın olur birlikte.

  Bu doğan güneş bizim için doğuyor, yeni günü bize doğuruyor. Mutlu bir gün geçirmemiz dileğiyle günün aydın olsun sevgilim.

  Bu sabah, bu sabah mavi bulutların avucuna sevgiyi gönlüne ve aşkı usulca kalbine bırakıyorum, güneş her zaman doğsun ve her doğan güneş sana mutluluk getirsin. Günaydın bir tanem.

  Bugünde gözlerimi seninle açtım hayata, senin adınla baktım evdeki her eşyaya, adını anıp dinlediğim şarkılarda hep san varsın bebeğim yasarcasına günaydın birtanem.

  Çayı da şekersiz içiyorum zaten, hiç yormam seni. Tek ihtiyacım ıslak dudaklarından bir kuru günaydın.

  Dualarımın gözü yüksekte, lakin haddimin boynu Hakkın karşısında eğilmekte. Rabbim; hakkımızda hayırlı olan neyse ihsan eyle… Amin. HayırIı günIer, günaydın.

  Dün gece gene aklımda sen vardın, şöyle bir içimi çekerek derinlere dalmışım ve sabah senin hasretinle uyanmışım. Seninle beraber uyanmak dileği ile günaydın bir tanem.

  Dünyada birçok insan var kimi mutlu kimi mutsuz kimi gülüyor kimi ağlıyor ama tüm güzelliklere laik biri var oda şuan mesajımı okuyor günaydın…

  Dünyanın en tali en güzel insanina ve böyle güzel bir insan sahip olduğum için çok şansIıyım seni seviyorum biricik aşkım kocaman günaydın

  Geceleri uzaklara dalar gider gözlerim. Her şeyden çok sana olan özlemim. Bu sabah sırf senin için açıldı gözlerim. Günaydın benim her şeyim.

  Geçip giden günlere değil seninle gelecek yeni günlere hasretim sevgilim, günaydın güneşim…

  Gönlüme taht kurdun, gönlümün sultanı oldun, gece gökyüzünde parlayan yıldızım, sabah ise ruhuma doğan güneşim oldun..

  Gözlerimi açtığım zaman senin güzelliğin benim aklımdan çıkmıyor aç gözlerini uyan aşkım sana en çok sevdiğin aşkından günaydın aşkım.

  Günaydın aşkım o kadar güzel bir gün olsun ki bugün, hiç bitmese dediğin ve bitmeye yakınken yarının özlemini çektiğin huzur sevgi aşk heyecan mutluluk ve sevinç dolu bir gün geçirmen dileğiyle…

  Günaydın ay yüzlüm günaydın sabahımı aydınlatan güneşim günaydın hayatımın anlamı aşkım…

  Günaydın bahar kokulum, kır çiçeğim nefesim, gözüm, her şeyim günaydın günaydınlar.

  Günaydın diyorum seninle uyandığım sabaha, gece seninleydim gittim türlü diyara.

  Günaydın gecenin karanlığında yolunu kaybetmişlere yol gösteren kutup yıldızım seher vakti yapılan ve kabul olunan duam günaydın.

  Günaydın hayatımın anlamı günaydın içimin sönmeyen ateşi günaydın baş tacım. Günaydın güzeller güzelim.

  Günaydın kadınım, günaydın hayat ve gene günaydın içimde sen olup koparamadığım kadınım…

  Günaydın uykucu şirinim benim yeni bir güne beraber günaydın diyelim.

  Günaydın yeni doğan masum tatlı güneşim, günaydın kır çiçeğim, günaydın gönlümü fetheden sevgilim… Günaydın…

  Günaydın yüreğime doğan aşk meleğim, günün aydın olsun. İyi ki varsın, seni çok ama çok seviyorum sevdiceğim.

  Günaydın yüreğime doğan, içimi ısıtan güneşim. Seni tarifsiz seviyorum.

  Günaydın! Evinizden bereket, dilinizden dua, kaIbinizden Rahman ve ResuI aşkı eksik oImasın.

  Günaydın, günün aydın olsun can tanem. Öpüyorum kocaman gözlerinden, burnundan.

  Günaydın; benim viran gönlümün sultanı, günaydın; dost bağımın gonca gülü, günaydın; Süreyya yıldızım, günaydın: ay yüzlüm, günaydın; canımın cananı, günaydın…

  Güneş doğdu dünyamıza, gözlerini aç hadi sevgilim aşkımıza. Seni çok seviyorum. Günaydın sevdiceğim.

  Güneş herkes için doğar. Ay ise gece uyumayanlar için. Ben güneş olup sadece ve sadece o güzel gözlerin için doğacağım. Günaydın yüreğimdeki boşluğu dolduran güzel sevgilim.

  Güneşe inat seninle sabahlayacağım, güneş kıskansın seninle ısınacağım, yastıklar ağlasın göğsünde yatacağım. Yemin ederim bir tek sana bağlı kalacağım! Günaydın aşkım.

  Güneşin karanlığa veda ettiği şu saatlerde beni düşünen biricik aşkıma günaydınlar.

  Günler bukadar güzel ise sebebi sensin günaydın aşkım..

  Günlerimde anlamlar gizli bakışların gibi, günlerimde heyecanlar gizli sana baktığımda kalbimin atışı gibi, günlerimde hep sen varsın sevgili, günaydınlar olsun sana.

  Günlerimin ışığı gecelerimin yıldızışın sabahlarımın güneşi gecelerimin ay ışığı sabahlarımın günaydını gecelerimin dumanışın bebeğim günaydın.

  Günün aydın olsun rüyalarımın meleği. Günün aydın olsun mutluluk sebebim.

  Günün aydın olsun. dilerim ki yüreğine gülün göIgesi düşmesin ve sen, yüzünde gülüşlerin en güzeli lle bak geleceğe.

  Güzelilğin bir rüya gibi, gözlerin bir rüyanın en muhteşem eseri bugün seninle rüyalarımı süsledin, seninle güne merhaba dedim günaydın sevglilm.

  Güzelliğin gibi gününde aydın olsun günaydın aşkım sana günaydın sadece sana.

  Hadi gel tut ellerimi! Benimle yan! Benimle meydan oku her çaresizliğe! Benimle uyu benimle uyan. Günaydınlar aşkım…

  Her sabah uyandığımda yaşamaktan önce sen geliyorsun aklıma. Günaydın tatlım.

  Her şey seninle başlar. Seninle bir her günüm seninle doğsun. Seninle batsın günaydın günümün en güzel varlığı.

  İnsan her uyandığında ömründen bir gün gidiyor ama seninle benim ömrüm uzuyor. Günaydın aşkım.

  İyi geceler öpücüğünü de geçtim. Bana yüzlerce günaydın borcun var, unutma.

  Kelimelerin anlamını çoktan yitirdiği bir zamandayım. Hayatımda anlamını yitirmeyen tek şey sana duyduğum sevgidir.Günaydın aşkım seni çok seviyorum

  Rüyalarımın sahibi sensin, uykumdan uyanınca adın yankılanır odamda, sabah güneşi usulca doğarken, bu mesajı yolluyorum sana günaydın hayatımın anlamı.

  Sadece rüyalarımda değil, gözlerimde yaşatıyorum seni, gözlerimde olduğun için rüyalarımdasın sevgilim, günaydın.

  Sen başıma gelen en tatlı belasın. Bundan sonraki sabahları benimle uyanman dileğiyle. Sen’li Ben’li sabahlara sevgilim, günaydın seni seviyorum.

  Sen benim yıldızımsın, güneşim olduğun gibi, sen benim bitmeyen günlerimsin tıpkı bugün olduğu gibi, günaydın sevgilim günaydın benim en güzel günüm.

  Sen yanımda olamasan da bugünde rüyamda yanımdaydın, bugün ellerini tutamasam da yarın ellerinle buluşacağım, günaydın bir tanem.

  Seni seviyorum bebeğim gözlerin gibi bugün de günaydın olsun güneşime.

  Seni sevmek güneşe dokunmak gibi, sana bakınca eriyor içimdeki buz kütleleri, her günüm seninle başlar, seninle yaşanır ancak bu hayat, günaydın aşkım.

  Senin yanında çabuk geçti saatler sensiz geçmek blimedi günler anladımki sen hayatımın bir parçası gönlümün yarısısın günaydın aşkım

  Seninle hayat rüya gibi, seninle her şey güzel seninle siyahın anlamı var seninle beyazın saflığı var seninle bugünün güneşi var günaydın her şeyim.

  Sensiz doğsa da güneş odama, biliyorum kalbimiz bir ayrı olsak da, şimdi yanında olamasam da, güneşe bak sana gülüyorum usulca, seviyorum seni günaydın sevgili.

  Sensiz günlerim karanlık sensiz aldığım nefes yarım sensiz güneşi görmeyen benim sevgilim, günaydın can özüm günün aydın olsun.

  Sensiz her uyandığım sabah ölüm gibi gelir bana, hayalin gelince gözlerime o zaman cenneti yaşarım sensizliğimde günaydın sevgilim günüm aydın seninle.

  Sevgiyi seninle, yaşamayı gözlerine, gülmeyi kalbine, sıcaklığını ellerine, gülüşün ise rüyalarımdaki meleğin ta kendisi günaydın sevgilim.

  Uykumda bile özlediğim, asla doyamadığım ve doyamayacağım en değerli varlığım. Günaydın, yeni günümüze hoş geldin.

  Uzaklarda olup ta göremediğim ay yüzlü gülüm, bahçemin en güzel, en nadide çiçeği günaydın.

  Yeni bir güne seninle yaşamanın vericeği morale başlıyorum ve bugünüde 24 saat seni düşünerek geçirecegim bebeğim günaydın.

  Yıldızların kayboluşunu izlerken her sabah bir günaydın duymaktı aslında istediğim şimdi sana duymadığımı yazıyorum günaydın dünyanın en güzel gerçeği.

  Yüzünüzden güIümseme kaIbinizden umut eksik oImasın, gününüz aydın mutIuIuğunuz daim oIsun.
   


Sayfayı Paylaş