Gucci Hysteria koleksiyonu

Konusu 'Moda' forumundadır ve Pelin tarafından 25 Mayıs 2008 başlatılmıştır.

 1. Pelin Super Moderator


  Gucci Hysteria koleksiyonu

  Kollardan inmek istemeyecek yeni tutku Gucci Hysteria, metal bronz, sarı, pembe, beyaz ve siyah renkleriyle Gucci Maçka ve Gucci İstinye Park’da sevenlerini bekliyor.  Her sezon günün çantasını kovalayan, doygun zevki olanların histeri krizlerine sebep olacak geniş ve rahat modeller 2008 yaz koleksiyonunda Gucci’den Hysteria serisi ile geliyor.


  İlk olarak Gucci’nin İlkbahar/Yaz 2008 Milan Moda Haftası defilesinde görücüye çıkan bu yeni ve heyecan verici koleksiyonda, ilk defa dekoratif metal kabara olarak Gucci arması kullanıldı.
  [​IMG]


  Geniş, oldukça yumuşak ve hafif olan çantalar güçlü ve sofistike bir havaya sahip. Zarif modellerden biraz hacim katılmış yumuşak modellere kadar; koleksiyon, aralarında koltukaltı çantalarının da bulunduğu altı farklı modelden oluşuyor. Farklı şekillerdeki çantalar geniş ve oldukça büyük. Büyük Gucci armaları gibi lüks detayların çantalara sofistike bir hava kattığı koleksiyonda markanın Kreatif Direktörü Frida Giannini’nin canlı renkleri, seçtiği materyallerle enerjik ve modern bir görünüm kazanmış. Lindsay Lohan hemen koluna takanlardan.

  [​IMG]

  [​IMG]

  ntv
   


Sayfayı Paylaş