Göz Renkleri ve Anlamları

Konusu 'Güncel Konular' forumundadır ve BaRıŞ tarafından 10 Mayıs 2012 başlatılmıştır.

 1. BaRıŞ Well-Known Member


  Göz Renklerinin Anlamları
  göz renklerinin anlamı, göz renklerin anlami, gözler ve anlamları, göz renkleri nelerdir, göz renkleri isimleri, ela göz

  Kahverengi gözlü insanlar
  Aslinda bu insanlar kendilerini idare ettirmek konusunda isteksizdirler. Bir kötü yönleri de her yerde sirlarini açiklamalaridir. Dünyaya kapali gözlerle bakarlar adeta, gerçekte hayal kirikliklari yasamamalari realiteleri görme yolunu seçmelerinde yarar vardir.

  Siyah gözlü insanlar
  Olaylar karsisinda çok çabuk heyecanlanan, disiplinli, düzenli kisilerdir. Duygu yüklü olan bu insanlarin, gerek sevgisi, gerek de kindarligi oldukça çok güçlüdür. Onlar karsilarindaki insanlari daima idare etmek isterler.

  Mavi gözlü insanlar
  Duragan olmayı sevmeyen, enerji dolu, karar verme kabiliyeti olarak pozitif yönde gelismis olan, eli açık, degisimlerin kendilerini korkutmadigi kisilerdir. Biraz hayalperesttirler. Bu yapilari nedeniyle de gerçekleri görmekte zorlanirlar.

  Gözleri Ela Olan insanlar
  Sezgisel güçleri yüksektir, oldukça hassas bir kalbe sahip insanlardir. Gururlarina olabildigince çok düskün kisilerdir, gururlari kirildigi zaman asla ve asla aflari yoktur. Aslinda çok daha yumusak basli, daha anlayisli olmalari gerekmektedir.

  Yeşil gözlü insanlar
  Sevdiklerini kirmak istemeyen bir yapilari vardir. Kirici olmamaya çok dikkat ederler, çok asabi yaradilis da olmalarina ragmen bu böyledir. Bu yüzden hislerine hakim olmayi bilirler.

  Göz Renkleri Ve Anlamları Hakkında
   


Sayfayı Paylaş