Google+'tan Dev Müjde

Konusu 'Teknoloji Haberleri' forumundadır ve Balako tarafından 23 Eylül 2011 başlatılmıştır.

 1. Balako Well-Known Member


  Google+, yeni bir döneme resmen girdi. İşte Google'ın, pek çok kullanıcıyı sevindirecek müjdesi...

  [​IMG]

  Google+'a üye olmak için halen bir davetye bulamadınız ve henüz Google'ın çok ses getiren bu sosyal ağı ile tanışamadınız... Öyleyse bu habere çok sevineceksiniz: Google+ artık herkese açık ve üyelik için davetiye gerekmiyor.

  Google'dan Vic Gundorta, yaptığı açıklama ile bu müjdeyi verdi. Gundorta, geride kalan 12 hafta boyunca çok çalıştıklarını ve kullanıcılardan gelen geri dönüşler doğrultusunda pek çok değişiklik yaptıklarını söyledi. Henüz Google+'ın "tamam" olmaktan çok geride olduğunu söyleyen Gundorta, bundan sonra çok daha geniş bir kullanıcı kitlesi ile birlikte, sosyal ağı mükemmel yapacaklarının altını çizdi.

  Google+'ın herkese açılması ile birlikte, bazı önemli yenilikler de kendini göstermeye başladı. Bu yeniliklerin başında ise, platform aracılığı ile arama yapabilmek geliyor.Ekran paylaşımı, Docs desteği ve "On Air" yayınlar ise diğer yenilikler arasında.

  Eğer siz de henüz Google+ ile tanışmadıysanız, hemen "google.com/+" adresini ziyaret ederek üyeliğinizi başlatabilirsiniz.
   


Sayfayı Paylaş