Google Plus Hesap Açma

Konusu 'Sosyal Medya' forumundadır ve oguzturk tarafından 27 Şubat 2015 başlatılmıştır.

 1. oguzturk Administrator Staff Member


  Google Plus Sayfası Oluşturma ve Google+ Hesap Açma

  Google Hesabı olan herkes Google+ hesabı açabilir. Google hesabı açmanın en basit yolu Gmail sahibi olmak. Gmail google tarafından geliştirilmiş olan bir mail sistemidir. Gmail.com giriş yaparak sağ üst kısımda bulunan “Hesap Oluştur” alanına tıklayarak, sizden istenen bilgileri doldurduğunuz taktirde gmail hesabı alabilirsiniz.

  Gmail Kaydol'duktan sonra Gmail hesabı açın ve hesaba giriş yapın. Daha sonra Plus anasayfasına gidin, sağ tarafta bulunan kutucuğa, adınızı, soyadınızı, doğum tarihi ve cinsiyetinizi girdikten sonra Katıl tuşuna basarak üyelik işleminizi gerçekleştirin.

  Google plus sayfası açmak ne kadar faydalı

  Sosyal paylaşım sitesi olan Google Plus’da e-ticaret siteniz adına açacağınız sayfa üzerinden, ürünleriniz hakkında yapacağınız paylaşımlar, haberler, bilgiler ve bu paylaşımların takiplerinin artması sitenizin arama motoru optimizasyonuna katkıda bulunacak algoritmalar arasında yer almaktadır. Özellikle müşterilerinize yönelik olarak yapılacak ve tamamen bilgilendirme amaçlı olan, aynı zamanda hastag (Örnek:#iphone5 , #ceptelefonu) içeren paylaşımlarınız sayesinde sitenizin SEO performansını arttırma şansınız bulunmaktadır.
   


Sayfayı Paylaş