Google Plus +1 üye olma

Konusu 'Sosyal Medya' forumundadır ve oguzturk tarafından 26 Şubat 2015 başlatılmıştır.

 1. oguzturk Administrator Staff Member


  Google Plus Üye Olma Linki

  Sosyal ağların yükselişi devam ediyor ve bu birliğe katılan son üye ise Google Plus. Facebook’a rakip olarak piyasaya çıkan ve mevcut özellikleri ile en başta rakip olamayacağı hissiyatını uyandırsa da, yapılan son güncellemeler sayesinde artık hatrı sayılır bir kullanıcı kitlesine ulaşmış durumda.

  +1 olayının da internet ortamında tutması ile, her web sayfasının köşesinde bu buton vasıtasıyla Google aramalarına kolayca etki edebiliyoruz. Verdiğimiz +1′ler ile bir sitenin popüler hale gelmesini sağlayabiliyoruz.

  Profilimiz de en sevdiğimiz resimleri, en popüler videoları veya ilginç haberleri paylaşabiliyoruz ve arkadaşlarımızın da bunları beğenmesini sağlayabiliyoruz. Anlık durumlarımızı paylaşabilir, ruh halimiz ile ilgili bir takım düşüncelerimizi paylaşabiliriz.

  Arkadaşlarınız ile anlık mesajlaşma da sağlayan Google Plus, toplu görüşmeler için Hangout seçeneğini de kullanıcılarına sunuyor.

  Sağ bildirim alanında arkadaşlarınız vasıtasıyla tanıyor olabileceğiniz kişiler sürekli olarak tavsiye anlamında gösterilmektedir.

  Kapak Fotoğrafı özelliği sayesinde, profilimize ilk girenlerde net bir izlenim oluşturabiliriz. Yapacağımız ayarlar sayesinde görünebilirlik ayarlarımızı değiştirebilir, paylaşımlarımızdan kimlerin haberdar olması gerektiğini belirleyebiliriz.

  Google Plus Kaydol
   


Sayfayı Paylaş