Goodyear ile 4 mevsim boyunca tek lastik

Konusu 'Oto Yardım' forumundadır ve OrKuN tarafından 7 Kasım 2008 başlatılmıştır.

 1. OrKuN Well-Known Member


  Goodyear, her türlü hava koşulunda yüksek performans sağlayan Vector 4Seasons lastiklerini piyasaya sundu.Goodyear'dan yapılan açıklamaya göre, Vector 4Seasons lastikleri, buz üzerinde yüzde 11 daha kısa fren mesafesi, karlı zeminde üstün yol tutuşu ve ıslak zeminde güvenli sürüş hakimiyeti sağlıyor.

  [​IMG]

  Yaz koşullarında da yüksek performans sağlayan Vector 4Seasons lastikleri, tüm hava ve yol koşullarına uyum sağlayan Weather Reactive teknolojisi ile Akıllı Sırt (SmartTRED) teknolojisi kullanılarak geliştirildi. Vector 4Seasons lastikleri, 3 boyutlu kilitlenebilen gofretimsi kılcal kanallı ve yönlü V tipi sırt desenine ek olarak, özel 4 mevsim silika karışımlı sırt hamur bileşimi sayesinde de sürüş performansı ve konforu sağlıyor.

  Lastiğin kış mevsim performansı sunduğunun kanıtı olan "kar tanesi" sembolüne sahip olan Vector 4Seasons, piyasada çok az sayıda bulunan dört mevsim lastikleri segmentinde yerini aldı.

  Alman bağımsız araştırma kuruluşu TÜV SÜD tarafından hem karda ve buzda, hem de ıslak zeminde performansı test edilen Vector 4Seasons lastikleri, önde gelen iki rakip markaya göre daha başarılar sonuçlar elde etti..
  05.11.2008, Çarşamba
   


 2. ot-gu Genel Sorumlu

  bu krizde bu haber iyi oldu yazlık ve kışlık olmak üzere 8 lastik yerine, 4 lastik daha karlı tpx
   

Sayfayı Paylaş