Gökhan Özen

Konusu 'Biyografiler' forumundadır ve RüzGaR tarafından 25 Ocak 2008 başlatılmıştır.

 1. RüzGaR Super Moderator


  Gökhan Özen (1979 - .... )

  İlk ve orta öğretimini Ankara'da yaptı. 1986 ile 1988 yılları arasında Ankara Devlet Opera ve Balesi Çok Sesli Çocuk Korosundaki müzik eğitimi gördü. 1988 yılından başlayarak 6 yıl boyunca TRT Ankara Türk Sanat Müziği Çocuk Korosu'unda radyo sanatçısı hocaları Özgen Gürbüz, Kemal Caner ve Cemile Uncu yönetiminde koro eğitimi gördü.

  Bu sırada klasik gitar ve tuşlu çalgıların eğitimine de başladı. 1990'lı yılların başlarında da tuşlu çalgılara olan eğiliminin artmasıyla, aranjman, düzenleme çalışmalarına başladı.

  1996 yılında İstanbul Yıldız Teknik Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi, İktisat Bölümünü kazanarak, İstanbul'a geldi.

  1997'de Radyo Tatlıses'teki program hazırlamaya başladı. Bir yıl sonra Akademi İstanbul'da gitar eğitimi almaya başladı. 1999 yılında Best FM ve Best TV de canlı müzik programı hazırlamaya başladı.

  2000 yılında ilk albümü "Özelsin" çıkardı.

  2003 yılında Yıldız Teknik Üniversitesi İktisadi ve Tic. Bilimler Fakültesi öğrencisi iken, tekrar Üniversite sınavına girerek İstanbul Bilgi Üniversitesi Fen-Ed. Fakültesi Psikoloji bölümünü kazandı.

  2006 yılında Sevda Çiçeği adlı Televizyon dizisinde başrol oynamaktadır
   


Sayfayı Paylaş