Göcekte Nerede Kalınır, Göcek Konaklama

Konusu 'Fethiye' forumundadır ve GamZe tarafından 6 Temmuz 2008 başlatılmıştır.

 1. GamZe Moderator


  Göcekte Nerede Kalınır, Göcek Konaklama
  Yöre halkına ve Büyükşehirlerden gelen yeni ev sahiplerine ait eski ile yeninin bir arada görülebileceği evler, villalar, pansiyonlar, apartlar, küçük oteller vardır. Düzenli ve dar sayılabilecek bir alana kurulmuştur yapılar. Şık, temiz, kaliteli ama asla milenyum kokmayan, içinde gri tonları ve parlayan plastikler bulunmayan bir yapıdadır evler ve pansiyonlar. Yemyeşil bahçelerin içinde bölgenin doğasına uygun ahşap, taş ya da doğal renklerle, klimalı odaları ile karşılar sizi geçici yuvanız. Göcek'te her şey dahil sistemle çalışan bir konaklama tesisi yoktur fakat günün her saati dilediğiniz mönüyü seçebileceğiniz restaurantlar ve cafeler hizmetinizdedir.

  Göcek'te yürüyüş mesafesinde denize girilebilecek plaj olmaması sebebiyle bu konaklama tesislerinin çoğunda havuz bulunmaktadır. Denize girmek isteyenler için gün içerisinde İnlice plajına dolmuş seferleri vardır. Her sabah saat 10:00 civarı kordondan kalkan günlük tur tekneleri veya her saat başı Belediye Marina ofisi yanından kalkan Göcek Adası dolmuş tekneleri ile plaja gidebilirsiniz.turkeyarena.net Ortalamanın üstünde lüks ve yüksek kaliteli hizmet arayanlardansanız, sizlerinde tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak ancak bölgenin doğasına uyumlu inşa edilmiş tatil köyü ve otellerden birini tercih edebilirsiniz.

  Denizle her zaman iç içe olmayı seçenlerdenseniz sahil boyu sıralanmış küçük pansiyonlardan birini seçerek, balkonunuzdan mavi denizi, sahil bandındaki günlük tur teknelerini ve muhteşem Göcek koylarını izleyebilirsiniz. Kim böyle bir manzarayla uyanmak istemezki?

  Konaklama tesisinin az olduğu Göcek'te yaz sezonunda yer bulamakta zorlanabilirsiniz. Gelmeden önce rezervasyon yaptırarak Göcek'te huzurlu bir tatili garantilemenizi öneririz.
   


 2. GamZe Moderator

Sayfayı Paylaş