Gmail varken Google a gerek yok...

Konusu 'İnternet' forumundadır ve GuNaHKaR tarafından 15 Haziran 2009 başlatılmıştır.

 1. GuNaHKaR Well-Known Member


  Gmail işi büyütüyor!
  Ücretsiz e-posta hizmeti Gmail, gözünü Google'ın aramalarına dikti. İşte Gmail'in yeni özelliği...Arama motoru devi Google'ın ücretsiz e-posta servisi Gmail, özelliklerni her geçen gün arttırıyor. Son olarak Gmail'de var olan e-posta arama özelliğinin üzerine daha gelişmiş bir arama seçeneği eklendi.

  Konuyla ilgili olarak açıklama yapan Adam de Boor; "İnsanlar bana e-posta veya Gtalk'tan sorular soruyorlar, ben de cevap vermek için Gmail'i bırakıp Google'ı açarak arama yapmak zorunda kalıyorum. Ardından bulduğum cevabı kopyalayarak, Gmail'e dönüyorum ve e-posta'ya veya Gtalk sohbet penceresine yapıştırıyorum" diyor. Bundan kurtulmak için ise Gmail'in içerisine bir Google arama özelliği eklemiş.

  Gmail Labs üzerinden etkinleştirmeniz gereken "Google Arama" özelliği, Gmail sayfasında Sohbet ve Etiketler'in olduğu bölüme yerleşiyor. O bölüme aradığınız şeyi yazıp tıkladığınızda ise Gmai penceresinden ayrılmadan sonuçları görebiliyorsunuz.

  chip
   


 2. OrKuN Well-Known Member

  google anasayfası alışkanlık yapmış vazgeçmek zor, ama tabi mail okurkende gmail üzerinden arama yapabilmek güzel olacak tpx
   

Sayfayı Paylaş