Giremedim, yazamıyorum, mailini değişitiripte giremeyenler, aktive olamayanlar.Okuyun

Konusu 'Yönetim Odası' forumundadır ve oguzturk tarafından 17 Ağustos 2007 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
 1. oguzturk Administrator Staff Member  Üyelik işlemlerinizi yaptınız.....Ve en az 6 saat beklediniz aktivasyon mailiniz gelmedi....Yapacağınız şey şudur.....

  1. İlk önce bedava mail adresi kullanıyorsanız (yahoo,hotmail vb. gibi) lütfen Junk mail yada Bulk mail klasörünüde kontrol edin !!! Eğer maili bu süre sonunda göremezseniz lütfen BURAYA tıklayararak tekrar isteyiniz.
  2. Yukarıdaki işlem gerçekleşmemiş ise.....Lütfen foruma kayıt olduğunuz mail adresinizden bize kullanıcı adınızı belirterek mail yollayın.
  3. Eğer yolladığınız mail kayıt mailinizle aynı ise kaydınızı manuel gerçekleştiririz.Ancak farklı bir mail ise bu başvuruya yanıt bile yazılmaz !!! Bu nedenle kayıt sırasında mail adresinizi yazarken dikkat edin.
  4. Eğer kayıt sırasında mail adresinizi yanlış yazdıysanız lütfen Kontrol Panelinizden yanlış maili değiştirin ve ardından 1. maddeyi tekrar uygulayınız !
  5. Zaten maillleri doğru yazanlar bir sorun yoksa aktivasyonlarını kendileri yaparlar.
  6. Aktivasyon mailleri 24 saat geçerlidir ! Eğer bu süreden sonra yollanan aktivasyon linkini kullanırsanız çalışmayacaktır.Eğer hata alırsanız lütfen BURADAN tekrar aktivasyon isteyiniz...
  7. Forumda mevcut mailinizi eğer değiştirirseniz forum güvenlik nedeniyle yeni mailinize aktivasyon maili yollayacaktır,bu maili onaylamalısınız,aksi halde forumdaki yetkileriniz kısıtlanır.Eğer mail alamadıysanız lütfen en az 2 saat kadar bekleyiniz,eğer halen yoksa aynı şekilde bize mail yollayınız.
  Önemli Uyarı !!!

  Yukarıdaki adımları eğer mail yolu ile yapıyorsanız lütfen Kullanıcı Adınızı,mailinizi özellikle belirtin.

  Bize mesaj yazarken...

  Aktive et ,ne oldu ,ne zaman olur ,orada kimse varmı ,uyuyormusunuz ,asaxzadaxd ,üyelik vb. gibi saçma içerikle yollanan aktivasyon istekleri değerlendirilmeye alınmaz !!! Lütfen aktivasyon sorununuzu yazarken kullanıcı adınızı ve mail adresinizi belirtin !!!

  Ayrıca yolladığınız mailde Konu - Subject kısmını boş bırakmayın !!! Boş olan mailler mail server üzerinden anında silinirler !!!


  TurkeyArena Yönetimi

  Saygılar....
   


Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş