Geniz Akıntısı İçin Bitkisel Tedavi

Konusu 'Şifalı Bitkiler' forumundadır ve elif tarafından 11 Temmuz 2011 başlatılmıştır.

 1. elif Moderator


  Geniz Akıntısı
  Geniz akıntıları insanların bir süre sonra psikolojik olarak ruh sağlını etkileyen bir hastalıktır. Rahatsız edicidir. Geniz akıntılarının tedavisinde bitkisel çözümler uygulayabilmeniz için, bitkisel formülleri bilmeniz gerekiyor.

  Profesör Doktor İbrahim Saraçoğlu ve bir çok bitkiler konusunda uzman kişiler adaçayı gargarası ile geniz akıntılarından kurtulabileceğinizi söylüyor.

  Geniz akıntısı için adaçayı gargarasının yapılışı; Bir yemek kaşığı adaçayının içerisine yaklaşık olarak bir yemek kaşında 5 gram bulunuyor. 5 gram adaçayının içerisine 120 ml değerinde klorsuz su koyun ve kısık ateşte kaynatmaya başlayınız. Kaynarken kaynattığız kabın kapağının kapalı olması önemlidir. 4 dakika kaynamasını bekleyin.

  Bu işlemin ardından ocaktan adaçayını alın ve ılıması için bekletiniz. Ilıdıktan sonra süzme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Bu işlemin ardından her gün sabah kahvaltılarından sonra iki kez olmak üzere ağzımızda gargara şeklinde bu bitkisel formülü uyguluyoruz. Hazırlanan adaçayı gargarasını buzdolabında saklayarak daha fazla kullanabilirsiniz. 2 günden fazla yaptığınız adaçayı gargarasını kullanmayınız. 2 gün bitiminde tekrar baştan yapınız.
   


Sayfayı Paylaş