Gecenin yıldızı olmak için ipuçları

Konusu 'Erkek Bölümü' forumundadır ve sabunkopugu tarafından 31 Ağustos 2015 başlatılmıştır.

 1. sabunkopugu Banned


  Ortama giriş şeklin çok önemli
  İlk izlenim şu hayattaki en önemli şey ve bunun için ikinci bir şansın yok. Çok dikkat çekmeyip, farkedilecek bir giriş yapmalısın. Pozitif ve yüksek bir enerji çok önemli.

  Gülümsemek işin anahtarı
  İnsanlarla selamlaşmayı ve göz teması kurmayı unutma. Başarabilirsin. Kendini rahatlatmak istiyorsan ortama girmeden önce içeceklerden destek alabilirsin.

  Olabildiğince çok insanla konuş
  Arkadaşlarınla konuş, tanımadığın kişilerle ilk önce sen selamlaş ve tanış. Kimse çekingen birinin yanına gidip tanışmak için çaba harcamaz. Garsonlarla şakalaşmak ve sohbet etmek de önemli bir adım. Bu arada yüzündeki gülümsemeyi kaybetme. Unutma kendine güvenen mutlu bir adamsın.

  Eğlenmek istediğini unutma ve sakın pes etme
  Bir köşeye çekilip yalnız adam ilgi çeker diye düşünme. Eski kızılderili oyunlarını bir kenara bırak. Kimse eğlenmeyen, suratsız bir halde ortalığı gözlemleyen biriyle yakınlaşmak istemez. Hala rahat hissetmiyorsan içecek seviyeni arttır ama kör kütük hale de gelme. Unutma, buraya eğlenmeye geldin ve kaybedecek hiçbir şeyin yok. Müziğin ritmine kapıl ve eğleniyormuş gibi yapma, eğlen!

  Cool görüneceğim diye kasıntı olma
  Samimiyet önemli, poponun kalkıklığı kimsenin ilgisini çekmiyor. Artist olacağım diye maymun olma. Başa dönüyoruz keyifli ve samimi bir adam her zaman ilgi çeker. Dozunda ve samimiyeti aşmayan espriler, kadeh tokuşturmalar ve enerjin her şeyi yoluna koyacak. Kendinle dalga geçmeyi de unutma. Rahat ol deyip duruyorum ya, zaten ortama gelerek bile bir çok basamağı atladın. Alkışlar senin için geliyor.

  Ortamdaki kız arkadaşlarının kıymetini bil
  Sevgilinin çevresiyle dolu bir yerdeysen samimi olduğun kız arkadaşların senin en büyük kurtarıcın. Tanımadığın bir ton adam ve kadınla tanışma zorunluluğunu atlatman için en büyük yardımcın. Kız arkadaşlar candır, unutma. Ya da sevgilin yok arayıştasın yine samimi kız arkadaşların en büyük destekçin. Bir grup çakal tayfasıyla öbekleşerek etrafı kesmek yerine samimi ve neşeli kız arkadaşlarınla ilgi çekici biri haline gelebilirsin. Kızları anlayan ve onların zaman geçirmeyi sevdiği biri olarak tüm puanları toplayacaksın.
  ilginç fotoğraflar
  Tüm bunları sık sık dışarı çıkarak tekrarla
  Sadece bir gece çıkıp başarılı olamazsın bu durumda her gece dışarıya da çık demiyorum. Gideceğin ortamları seçmeyi unutma. Her partiye gidecek kadar asosyal değilsin. Ortamlardan kopmamaya dikkat et. Kaliteli ve popüler mekanlar hakkında bilgin olsun. Sonrası iyilik, sağlık ve vazgeçilmez eğlenceli adamların dünyasından bize el salla.
   


Sayfayı Paylaş