garip espiriler

Konusu 'Sohbet' forumundadır ve YaRaLi CoCuQ tarafından 12 Ağustos 2007 başlatılmıştır.

 1. YaRaLi CoCuQ Well-Known Member


  Şansızlığa bak ! Elektriği Edison buldu ama faturalarını biz ödüyoruz.  Sana birtane vururdum ama ! Dua et hayvanları koruma derneğindeyim.  -Yüksek okul mezunuyum. -Yaaa hangi Yüksek Okul ? -Ali Paşa İlkokulu. -Hani Yüksekokuldu ? -Evet Yüksekokul ! Tam 6 katlı !!  Yangın dolabını açmışlar ne olmuş ? Yang çok kızmış !!!!!  Senin koluna rüzgar işlemez. -Neden ? -Saatinde Yel-Kovan var o yüzden !  Doğum günün için program yaptın mı ? -Evet yaptım.Yarın Atv'de yayınlanacak !!  Elmanın teki diskoya gitmiş,neden ? Kurtlarını dökmek için !!!  En acı on nedir ? Biberon !!!!!  Taksime artık bina yapmasınlar...Gitsinler başkasının taksisine yapsınlar !!!  Terazi ile diş macunu arasındaki fark nedir? Teki tartar, teki anti tartar  Adamın birinin kafasına radyo düşmüş ölmemiş niye? Radyoda hafif müzik çalıyormuş  Sana son esprimi patlatayım mı? Boooom!  Hakkımızı arıyoruz. (Hakkı'nın arkadaşları)  Bir adam düşmüş,karısı gerçek!  Beş bin kere söyledim abartmayı bırak diye.  Susar mısın!" Susarım,su getir!

  Gülü seven dikenine katlanır, kaktüs sevenin vay haline.  İki uzaylı benzin istasyonuna gitmişler, biri benzin pompasını tutmuş dötüne sokmuş, diğeri ona şaşkın bir bakışla: "Bu yaptığın normal mi?"demiş. Diğeri ise:"Hayır kurşunsuz.".demiş.

  Dün gece seni o kadar aradım ki, soğuk vücuduma dokunmanı o kadar istedim, yatağa sensiz ve çıplak girmek zorunda kaldım, neredeydin benim canım pijamalarım.  Yat dedi yattım, aç dedi açtım, aletini çıkarıp soktu, işini bitirdiğinde kan gelmeye başladı, çok korkmuş ve acı çekiyordum; çünkü ilk kez diş çektiriyordum!  Temel ile Dursun Trabzon da kazı yapıyorlarmış, kaz ölmüş.  İnsanlar üçe ayrılır: sayı saymayı bilenler, sayı saymayı bilmeyenler.  Sana bir kıllık yapayım, kıllarını koyarsın.  Benim için hayatta 8 önemli şey vardır: Pamuk prenses ve yedi cüceler.  Asansör bozuktur. En yakın asansör karşı apartmandadır.  Süperman de uçuyor ama kimse ona kuş beyinli muamelesi yapmıyor.  Yerin kulağı var derler... Benimde kulağım var... Peki ben yer miyim? Hayır yemem  Paranın ne önemi var. Mühim olan miktarı.  Güçlü kolları ile beni koltuğa oturttu, üstüme abandı, eline aldığı kocaman aletini ağzıma soktu, çok canım yandı ve ağzımdan kanlar akıyordu; ama çürük dişimi sonunda çekmişti
   


 2. ot-gu Genel Sorumlu

  süperdi bu ya ;)
   
 3. YaRaLi CoCuQ Well-Known Member

  evet ya cok komic:D
   
 4. VATANIM New Member

  Evet cok cok guzeldi.
   
 5. YaRaLi CoCuQ Well-Known Member

 6. yagmur Well-Known Member

  buda güzel:)
   
 7. GamZe Moderator

  tşk,,, paylaşımın için...:)
   
 8. YaRaLi CoCuQ Well-Known Member

  hepınıze tskkr ederım
   
 9. ShaDow_19 Well-Known Member

  Ellerine sağlık dostum güzeldii...
   

Sayfayı Paylaş