Garanti-Avea Extragenç Kampanyası

Konusu 'Avea' forumundadır ve OrKuN tarafından 19 Nisan 2010 başlatılmıştır.

 1. OrKuN Well-Known Member


  [​IMG]

  Garanti Bankası ve Avea'dan Gençlere Extra TL!
  Avealı Gençler! Garanti Gençlik Bankacılığı işbirliği ile işte size extra TL avantajı!

  30 Nisan 2010'a kadar Garanti Bankası'nın gençlere özel extra avantajlar sunan platformu Extragenç'e üye olan 15-23 yaş arasındaki Avealı gençler, Garanti Bankası kanallarından tek seferde 30 TL ve üzeri yüklemelerinde her yöne kullanabilecekleri 10 TL kazanıyorlar.

  Bu fırsattan yaralanmak için tek yapman gereken Extragenç'e üye olup, en az 30 TL'lik yüklemeni Garanti kanallarından yapmak.

  Detaylar
  • Garanti Bankası'nın Extragenç platformuna sadece 15-23 yaş arasındaki gençler üye olabilmektedir.
  • Hediye TL yüklemeleri her ay sadece Garanti Bankası kanalları (İnternet Şubesi, Paramatik, Alo Garanti, POS) üzerinden Avea hatlarına yapılan ilk 30 TL ve üzeri yüklemeler durumunda kazanılacaktır.
  • Hediye TL yüklemeleri, 30 TL ve üzeri yüklemeyi takip eden haftanın ilk iş gününde gerçekleştirilecek olup, yükleme sonrasında abonelere SMS ile bilgilendirme yapılacaktır.
  • Hediye TL yüklemeleri yurtiçi AVEA, Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom yönüne yapılan SES ve SMS'ler için geçerlidir. Heryöne kontörler Özel Servis Numaraları, bilgi ve danışma numaraları, Katma Değerli Hizmetler, AVEA Müşteri Hizmetleri, görüntülü konuşma vb. için kullanılmamaktadır.)
  • Hediye TL yüklemeleri, sadece 30 TL ve üzerinde yükleme yapan hatta yüklenecektir.
   


Sayfayı Paylaş