Gamze Özçelik Ben Burdan Atlarımdan Kovuldu

Konusu 'Medya Haber' forumundadır ve ot-gu tarafından 18 Nisan 2013 başlatılmıştır.

 1. ot-gu Genel Sorumlu


  Gamze Özçelik Çok Geçmeden Kovuldu

  Gamze Özçelik Ben Burdan Atlarım yarışma programındaki sunuculuk görevinden ayrılmak zorunda kaldı. Peki ya şimdi kim sunacak programı? Gamze Özçeliğin ayrılma sebebi ve yeni sunucu hakkında tüm merak ettikleriniz yazınız devamında;

  Cuma akşamları Kanal D'de ekrana gelen "Arka Sokaklar" dizisinin Zeynep Komiser'i Gamze Özçelik'in sunuculuk macerası çok kısa sürdü. Özçelik geçen hafta Medyapım'ın teklifi üzerine Show TV'nin "Ben Burdan Atlarım" isimli yeni yarışmasını sunmaya başlamıştı.

  [​IMG]

  Pazar günü ekrana gelmesi planlanan yarışmanın yayını cuma gününe alınınca ortaya ilginç bir durum çıktı. Özçelik'in sunduğu yarışma ile Kanal D'de rol aldığı dizi aynı saatte ekrana geldi.

  Bunun üzerine " Arka Sokaklar "ın yapımcısı Türker İnanoğlu ile Medyapım'ın ortağı Fatih Aksoy, ortak kararla Özçelik'in yarışmayı sunmamasına karar verdi. Böylece Özçelik'in " Popstar "ın ardından yıllar sonra tekrar başladığı sunuculuk macerası sadece 1 hafta sürmüş oldu. Yarışmada Özçelik'in yerine yeni bir isim alınmayacak, jüri üyesi Armağan Çağlayan programı yönlendirecek.

  Show TV'nin büyük iddia ile ekrana sürdüğü ben Burdan Atlarım ucuz yarışmacı profili kadar teknik aksaklıklarıyla da eleştiri almıştı. Yarışmanın ilk haftasında canlı yayında elektrikler gitmiş, stüdyo karanlığa gömülmüş, Özçelik ve jüri üyeleri ne yapacaklarını şaşırmıştı.
   


Sayfayı Paylaş