G-Serisi Cabriolet 2012 Model

Konusu 'Mercedes' forumundadır ve oguzturk tarafından 25 Temmuz 2011 başlatılmıştır.

 1. oguzturk Administrator Staff Member


  Mercedes G-Serisi Cabriolet Modern bir klasik.

  G 500
  Yüksek oturma konumu ve mükemmel görüş, koltuğa ilk oturduğunuzda bir G-Serisi kullanmanın çok özel bir duygu olduğunu kanıtlar. G 500'deki elektronik enjeksiyon, silindir başına 4 supap ve elektronik kontrollü ateşleme sayesinde 5.5 litrelik yeni V8 motor üstün performans sunmayı garanti eder. Ve 388 HP (285 kW) güç ile en zorlu arazide bile otoyolda sol şeritte seyahat eder hissine kapılırsınız.

  (G 500: Karma yakıt tüketimi: 14.7 l/100 km, Karma CO2 emisyonu: 351 g/km)

  G 320 CDI
  Yüksek torklu dizel motor, sadece sürüş sırasında değil, yakıt tüketim değerlerini kontrol ettiğinizde de etkileyicidir. Gerçek bir arazi aracının bu kadar heyecan verici bir güç ve verimlilik kombinasyonuna sahip olması çok enderdir. Partikül filtresine sahip V6 common rail dizel motor, çalışma sükuneti ve olağanüstü gücü ile etkileyicidir.

  Daha düşük motor devir sayılarında bile, örneğin yavaş bir şekilde arazide yol alırken ya da çok dik bir yokuş çıkarken, tam güç üretir. Standart donanımdaki su ayırıcılı yakıt filtresi G 320 CDI' nın motorunu kirlenmeye karşı en iyi şekilde korur.

  (G 320 CDI: Ortalama yakıt tüketimi: 11.0 l/100 km; Ortalama CO2 emisyonu: 291 g/km) G 320 CDI sadece cabrio olarak değil, kısa veya uzun dingil mesafeli arazi aracı olarak mevcuttur.

  Fİyat Listesi
  En güncel fiyat ve kampanya bilgisi için lütfen Mercedes bayileri ile iletişime geçiniz.
   


 2. oguzturk Administrator Staff Member

  Arazi sistemleri
  Sert zeminli yolların dışına çıkıldığında söz arazi vitesinin olur. Bu özelliği aktif duruma geçirmek için gereken tek şey low-range düğmesine bir kez basmaktır. Düşük hız ve azami çekiş kuvveti ile birlikte %80'lik yokuş tırmanma kabiliyeti sağlanır.

  Sürekli dört tekerden çekiş sistemi, 4ETS elektronik çekiş sistemi, dağıtıcı dişli kutusu ve 3 adet diferansiyel kilit, G-Serisi'nde mükemmel bir uyum içinde çalışır.

  Diferansiyel kilitleri ayrı ayrı olarak ve mantıklı bir sıra dahilinde aktif duruma geçirilebilir. Bir tekerlek çekiş kabiliyetini yitirdiğinde motor gücü yolu en iyi şekilde kavrayan tekerleklere gönderilir. Sadece bir tekerlek yolu kavradığı zaman bile G-Seriniz en iyi şekilde yol alır.

  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
   

Sayfayı Paylaş