G.Saray'da Başkanlık Seçimi için Oy Verme İşlemi Başladı

Konusu 'Spor Gündem' forumundadır ve EmRe tarafından 14 Mayıs 2011 başlatılmıştır.

 1. EmRe Well-Known Member


  Aslan sandık başında
  Galatasaray'ın 34. başkanınının belirleneceği Olağanüstü Genel Kurul'da oy verme işlemi saat 10:00 itibariyle başladı. Sandıklar saat 15:00'de kapanacak ve ardından sayım işlemi başlayacak...

  [​IMG]
  Üyeler seçimlerde, Mehmet Helvacı için kırmızı, Ünal Aysal için sarı, Turgay Kıran için ise gri renkli oy pusulalarını kullanacaklar.
  Galatasaray'da yenilenen kulüp tüzüğüne göre, bugün seçilecek olan başkan ilk kez 3 yıl için göreve gelecek.

  ÜNAL AYSAL: İstanbul 1941 doğumlu. İşadamı. 1960 yılında Glatasaray Lisesi’nden mezun oldu. Yüksek öğrenimini de İsviçre Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde tamamladıktan sonra, İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden de muadelet diplomasını aldı. İngilizce ve Fransızca biliyor.
  İkinci Başkanı: Ali Dürüst
  Listesi: Semih Haznedaroğlu, Ali Dürüst, Sedat Doğan, Celal Gürcan, Mete Başol, Refik Arkan, Adnan Öztürk, Ali Gürsoy, Aka Gündüz Özdemir, Adnan Nas.
  Yedek: Ahmet Ocaklı, Abdurrahim Albayrak, Emir Sarıgül, Mehmet Cibara, Necati Demirkol.
  Sloganı: Dünya çapında başarıda süreklilik
  Hoca adayları: Fatih Terim, Lucescu, Jol, Gerets.
  Anlaştığı oyuncular: Elmander ve Safari ile görüşmeler sürüyor.
  Vaatleri: Sürekli başarı, tüzük değişecek, kadroda yıldız futbolcular yer alacak. Sportif dışı gelirlerin yüzde 50 artması, mevcut borcun en az yüzde 40 oranında azalması.

  [​IMG]
   


 2. EmRe Well-Known Member

  MEHMET HELVACI:Samsun 1960 doğumlu. Profesör. Galatasaray Lisesi’nden mezun olduktan sonra yüksek öğrenimini İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde bitirdi. Aynı fakültenin ticaret hukuku anabilim dalında doktorasını tamamladıktan sonra aynı kürsüde profesörlüğe yükseldi. Fransızca ve İngilizce biliyor. Adnan Polat yönetiminde ikinci başkanlık görevini
  yürüttü.
  İkinci Başkanı: Münir Hamamcıoğlu.
  Listesi: Münir Hamamcıoğlu, Dursun Buğra, Şerif Kaynar, Ahmet Suat Ertem, M.Nedim Ölçer, Doğan Yalçınkaya, Vedat Eşkinat, Atilla Kınay, Mecit Mert Çetinkaya, Ahmet Işık Aykut,
  Yedek: Giray Güngör, H.Selim Sanver, İbrahim M.Okumuş, Serdar Ciner, M.Murat Yücaoğlu.
  Sloganı: Biz bir aileyiz.
  Hoca adayları: Otto Rehhagel.
  Anlaştığı oyuncular: İsim belirtmeden 6 Türk, 4 de yabancı futbolcuyla anlaştığını açıkladı.
  Vaatleri: 6 senede 4 şampiyonluk 1 Avrupa Kupası sözü verdi.

  TURGAY KIRAN:Aydın 1948 doğumlu. Otel işletmecisi. Galatasaray Lisesi ve İstanbul Üniversitesi Fransız ve Roman Dilleri Edebiyatı Bölümü’nden mezun oldu. Lise yıllarında okulun voleybol ve futbol takımlarında oynadı. Atletizmde 100 ve 200 metrede lise adına Türkiye üçüncüsü oldu. Özhan Canaydın yönetiminde görev aldı. İngilizce ve Fransızca biliyor.
  İkinci Başkanı: Ahmet Özdoğan
  Listesi: Ahmet Özdoğan, Emel Çabukoğlu, Ozan Korkut, Tuncer Hunca, Orhan Sürek, Metin Öztürk, Pelin Atılgan Çobanoğlu, Cenap Yener, Ömer Tümay, Serol Acarkan,
  Yedek: Gözde Büyükeroğlu, Zeynep Dalaman, Mehmet Emir Oflaz, Murat Bekdik, Cemal Murat Akar.
  Sloganı: Galatasaray aşkına.
  Hoca adayları: Ottmar Hitzfield, Abdullah Avcı, alt yapının başına Ali Yavaş.
  Anlaştığı oyuncular: Grafite, Sinan Bolat, Mevlüt Erdinç.
  Vaatleri: Futbolun yanı sıra sportif, mali ve idari başarı olacak. Başkanlık senatosu kurup eski başkanlardan bir komisyon kurulacak, GS TV şifresiz olacak.
   

Sayfayı Paylaş