G.Saray Başkanı Aysal'dan Fenerbahçeye Destek

Konusu 'Spor Gündem' forumundadır ve EmRe tarafından 6 Temmuz 2011 başlatılmıştır.

 1. EmRe Well-Known Member


  Sarı Kırmızılı Kulüp Başkanı Ünal Aysal, Fenerbahçe Kulübü’nün hassasiyetini göz önünde tuttuklarını belirterek, “Galatasaray TV başta olmak üzere kulübümüzün tüm mecralarında konu ile ilgili program ve yayın yapılmaması kararını almış bulunuyoruz” dedi. Ünal Aysal, futbolda şike iddialarına yönelik soruşturmayla ilgili, “Türk futbolunun bu süreçten zarar almadan çıkmasını dilerim” dedi.

  Aysal, sarı kırmızılı kulübün resmi internet sitesinde yer alan açıklamasında, Galatasaray camiasından gelişmeleri olgunlukla ve soğukkanlılıkla izlemelerini isteyerek, “Spor dünyamız açısından en büyük yanlış bu tür olaylara rekabet duygusuyla yaklaşmaktır.

  Tüm Galatasaray camiasından gelişmeleri büyük bir olgunluk ve soğukkanlılıkla izlemelerini ve Türk futbolunun bu süreçten zarar almadan çıkmasını dilerim.

  Adalet sistemine düşer
  Hukuka ve genel ahlak anlayışına aykırı herhangi bir davranış gerçekleştiyse ki bunu düşünmek bile istemem, bunu kanıtlamak adalet sistemine düşer, bizlere değil” ifadelerini kullandı.

  Başkan Ünal Aysal, konuyla ilgili yayınlar hususunda Fenerbahçe Kulübü’nün hassasiyetini göz önünde tuttuklarını belirterek, “Galatasaray TV başta olmak üzere kulübümüzün tüm mecralarında konu ile ilgili program ve yayın yapılmaması kararını almış bulunuyoruz. Aynı hassasiyetin tüm Galatasaray camiası tarafından da gösterileceğine eminim” dedi.

  Bayraklar hazırlansın
  CİMBOM, Avusturya’da yeni sezon hazırlıklarını sürdürürken kafile sorumlusu Abdurrahim Albayrak iddialı açıklamalarda bulundu. Albayrak, Terim ile birlikte takıma 2000 ruhunun geri geldiğini ve çok iyi çalıştıklarını söylerken, “Burada her şey yolunda. Fatih Terim, saat 02-03’e kadar çalışıyor. 4 saat uykuyla antrenmana çıkıyor. Yıllardır beklenen teknik adamı takıma getirdik. Taraftarlar bayraklarını hazırlasın” dedi. Fenerbahçe Kulübü’nün de içinde bulunduğu şike konusunda ise başkan Ünal Aysal’ın açıklamaları sebebiyle konuşmayacağını sözlerine ekledi.

  [​IMG]
   


Sayfayı Paylaş