Futbol Rüya Tabiri

Konusu 'Spor Sayfası' forumundadır ve EmRe tarafından 29 Kasım 2014 başlatılmıştır.

 1. EmRe Well-Known Member


  Futbol Rüya Tabirleri

  • Rüyada futbol topu görmek, rüya sahibinin sosyal hayatında çok aktif olduğuna, arkadaşları ile sürekli eğlenceli ortamlara girdiğine, konserlere, sinemaya ve tiyatroya gitmeye bayıldığına işaret eder. Kişinin işten kalan tüm vaktini dışarıda geçirdiğine, tatlı dilli ve hoş sohbet oluşu ile her gittiği yerde yeni arkadaşlıklar edindiğine ve bu nedenle arkadaş çevresinin çok geniş olduğuna delalet eder.

  • Rüyada futbol sahası görmek, becerili bir kişiye, bereketli zamanlara, hayırlı uğraşlara gireceğine, alın teriyle elde edilen ganimete, sağlıklı yaşamaya, yüksek gelire, dostlarıyla iyi geçinmeye, yakın zamanda duyulacak hayırlı havadise, düşkünlükten iyi duruma geçmeye, sevineceğine, problemlerden uzak bir hayat sürdüreceğine işarettir. Ender olarak da değer düşmesine, ticaret kaynaklı geçim zorluğuna, sıkıntıdan kurtulamamaya, ferahının kaçacağına, fakirliğe işarettir. Farklı bir açıdan yaklaşan çağdaş ulemalar şöyle derler: Bu çektiği zorlukların meyvesini alarak kazandığı toplu kazanca, sıkıntıları aşarak ulaştığı güce, umudunu kestikten sonra hasret duyduğu şana, uğraşarak beklediği mülke yorulur.

  • Rüyada Maç görmek ne demek, Fotbol maçında seyirci olduğunu görmek tek başına iş başarma iradesinin bulunmamasına, boş ve anlamsız heyecanlara; Maçta bizzat oynadığını görmek bir iş için emek ve gayret sarfetmeye, gol attığını görmek başarı ve rakibe galip gelmeye delalet eder.
  Rüyada özellikle futbol maçı seyretmek, vaktinizi boşa harcamakta olduğunuzun işareti sayılır.
  Rüyada maç izlemek, zamanınızı boşa geçirdiğinizi işaret eder.
  Ani değişiklik ve yabancı bir çevreden duyulacak ilginç haberdir.
  Rüyada özellikle futbol maçi seyretmek, vaktinizi bosa harcamakta oldugunuzun isareti sayilir.
   


Sayfayı Paylaş