Futbol Rüya Tabiri Topu

Konusu 'Rüya Tabirleri' forumundadır ve ot-gu tarafından 29 Kasım 2014 başlatılmıştır.

 1. ot-gu Genel Sorumlu


  Futbol Rüya Tabiri Futbol Topu

  Rüyada futbol topu görmek, rüya sahibinin sosyal hayatında çok aktif olduğuna, arkadaşları ile sürekli eğlenceli ortamlara girdiğine, konserlere, sinemaya ve tiyatroya gitmeye bayıldığına işaret eder. Kişinin işten kalan tüm vaktini dışarıda geçirdiğine, tatlı dilli ve hoş sohbet oluşu ile her gittiği yerde yeni arkadaşlıklar edindiğine ve bu nedenle arkadaş çevresinin çok geniş olduğuna delalet eder.

  Düşmanlık ve tartışmaya, kimi insanların terk ettiği ve kimilerinin de aldığı mala, bir yerden bir yere gitmeye, yolculuğa delalet eder.

  Sizi seven ve saygı duyan birçok arkadaşınız var. Sizi çok güzel Günler bekliyor.

  Düşünce farklılıkları nedeniyle çakişme, tartışmadır.

  Rüyada çocuklarin veya futbolcularin oynadigi topu görmek, güzel sesli bir kimse ile tanisacaginizi, müzik merakinizi tatmin için konserlere sik sik gitmek firsatini bulacaginizi gösterir.

  Bir baska rivayete görede: Rüyada top görmek, düsmanlik ve münakasa yapmaya bazi kimselerin terkettigi ve bazilarinin da arzu ettikleri dünyaya isarettir. Bazen yolculuga çikmaya ve bir yerden diger bir yere nakletmege de isarettir. Top, adamla da tabir edilir. Top deri cinsinden olursa, o adam lider veya alim birisidir. Topla oynamak düsmanlik ve münakasa yapmaga isarettir.

  Rüyada top görmek; alıcağınız güzel bir habere çok sevineceğinize işarettir.
   


Sayfayı Paylaş