Futbol Puan Durumu Dünya Kupası 2018

Konusu 'Spor Sayfası' forumundadır ve EmRe tarafından 25 Kasım 2014 başlatılmıştır.

 1. EmRe Well-Known Member


  2018 Dünya Kupası Futbol Puan Durumu

  Rusyada yapılacak 2018 Dünya Kupası futbol müsabakalarını dört gözle bekliyoruz. Soğuk iklim olması biraz düşündürüyor ülkemizle saat farkının çok az olması bizler için sevindirici.

  Rusya, ev sahipliğini yapacağı 2018 Dünya Kupası’nın logosunu tanıttı. Rus bayrağının renklerini taşıyan logo, ülkenin etnik zenginliğini ve tarihi başarılarını temsil ediyor. Alışılagelmişin dışında bir prodüksiyonla, logoyu ilk olarak Uluslararası Uzay İstasyonu’ndan geri sayımla tanıttı.

  Kozmonotlar “dünya kupası’nı ülkemizde görecek olmak rüya gibi” ifadeleriyle heyecanlarını dile getirirken, logo aynı anda Moskova’daki Bolşoi Tiyatrosu’nun duvarlarına yansıtıldı.

  Fifa Başkanı Sepp Blatter, Rusya Bayrağı’ndaki kırmızı ve mavi renklerin hakim olduğu logonun “rus ruhunu ve kalbini” yansıttığını söyledi.

  Fifa Genel Sekreteri Jerome Valcke ise “Rusya, etnik zenginliğe sahip, tarihi başarılara imza atmış bir ülke. 2018 Dünya Kupası’nın Rusya’daki imkanlarla çok güzel bir organizasyon olacağına eminim” diye konuştu.
   


Sayfayı Paylaş