Fotoğraflarımız 200 yıl kalabilecek

Konusu 'Fotoğrafçılık' forumundadır ve pult tarafından 11 Eylül 2009 başlatılmıştır.

 1. pult Well-Known Member


  Epson Claria Fotoğraf Mürekkebi sayesinde hatıraları 200 yıl saklama özelliği...

  Yüksek çözünürlük ve dye bazlı Epson Claria Fotoğraf Mürekkebi sayesinde, bir çerçevede 98 yıl ya da bir fotoğraf albümünde 200 yıl boyunca saklanabilen sonuçlar sunan yazıcı, laboratuar kalitesinden daha üst düzeyde baskı yapıyor. Fotoğraf severlerin yakından takip ettiği son model D-SLR ve kompakt fotoğraf makineleri için ideal bir ürün olan Stylus Photo P50, ödül alan Micro Piezo yazıcı kafa teknolojisine sahiptir..

  Evde yapılan baskılarda bile profesyonel sonuçlar elde etmek için, cihazın özelliklerinin yanı sıra kullanılan kağıdın da önemine inanan Epson, yazıcının kendi kutusunda Epson Fotoğraf Kâğıdı sunuyor ve kuşe kağıdı yerine fotoğraf kağıdı kullanılmasını tavsiye ediyor. Yazıcı aynı zamanda, parlak kâğıt üzerine fotoğraf baskısı ve beyaz yüzey olmaksızın, kenar boşluksuz baskı elde etmek için de farklı ayar seçenekleri sunuyor. Ayrıca yazıcı, CD ve DVD üzerine direkt baskı imkanına sahip..

  Metin ve fotoğraflı metin dokümanlarında da mükemmel sonuç

  Metin dokümanlarının basımında da kolaylıkla kullanılabilen Epson Stylus Photo P50, text mode (metin modu), yüksek kaliteli fotoğraf içeren metin dokümanları için 'text & image' (metin & fotoğraf) seçilerek, yüksek kalitede sonuçlar elde edilebiliyor.
   


 2. ot-gu Genel Sorumlu

  uzun yıllar ilk kalitedeki gibi resimleri saklamak güzel birşey, epsona tebrikler tpx
   
 3. pult Well-Known Member

  Bununda katı mürekkep yazıcısı kadar pahalı olma ihtimali çok yüksek:)
   

Sayfayı Paylaş