Fotoğraf Makinesi Tavsiye Başlığı

Konusu 'Fotoğrafçılık' forumundadır ve pult tarafından 13 Aralık 2010 başlatılmıştır.

1. pult Well-Known Member

Değerli arkadaşlar,özelliklede foruma yeni üye olan arkadaşlar, özel mesaj kutum her gün yeni bir 'hangi makineyi alayım' sorusuyla dolup taşıyor, daha forumda mesajı bile olmayan yeni arkadaşlar, özel mesaj yoluyla tavsiye istemekteler, burası bir paylaşım forumu ve herkesin forumda bilgi paylaşması için açılan topikler mevcuttur, sizden ricam makine tavsiye isteklerinizi bu topik altında paylaşalım böylece herkes faydalanmış olur, sevgiler saygılar..

2. OrKuN Well-Known Member

Aynı sorunu yaşayan tek değilmişim. Pult arkadaşa katılıyorum. Lütfen konu açarak vaya ilgili konulara cevap yazarak yardım isteyin. tpx

3. pult Well-Known Member

Arkadaşlar bundan sonra özel mesaj yolu ile sorulan sorulara cevap vermeyeceğim,kimse kırılmasın alınmasın,yukarıda yazdığım gibi burası bir forum ortamı ve bilgiler,tavsiyeler,teknik konular vs herkesin göreceği şekilde paylaşılmalıdır,sırf bu yüzden foruma vakit ayıramıyorum,dikkate alırsanız sevinirim,iyi forumlar.

4. ot-gu Genel Sorumlu

Emre özel mesaj yolu ile yardım isteyen arkadaşları konu açıp veya bu konuya cevap yazması için yönlendir aksi takdirde yardım alamayacağını dile getir. Özel mesaj ile yardım istemenin bu foruma hiçbir katkısı yok. Bazı arkadaşlar konulara cevap nasıl yazılıyor bilmiyorum diyor ama ondan daha zor olan özel mesaj yazmayı biliyorlar. Yinede bilmeyen arkadaşlara tekrarlıyorum. İster üye olsun ister olmasın her konunun altında ve üstünde cevap yaz butonu gözükecektir ona tıklayarak konuyla ilgili istedikleri soruyu sorabilir, yardım isteyebilir veya kendileri yardım edebilir.

Aynı yardımı ve soruyu yeni konu açarakta yapabilirsiniz. Yalnız misafirlerin sadece Soru-Cevap - Türkiye'nin Yardım Merkezi forumuna konu açma izinleri var. Diğer forumlara konu açmak için üye olmalısınız. Üye olduğunuzda aşağıdaki gibi yeni konu butonu gözükecektir ilgili forumlarda gezerken.

5. pult Well-Known Member

Oğuz,defalarca hatırlatıyorumki açılmış konular mevcut oraları inceleyin veya yeni konu açın bir sınırlama yok,ama sevgili arkadaşlarımız,bunları yazacağına kadara soruma cevap yazsaydın ne olur sanki diye birde sitem ediyorlar:),yinede yardımcı olmaya çalışıyorum bilgilerim dahilinde,hatta bir arkadaş otomobil konusunda bir şey sormuştu,mesajı sildiğim için tam emin değilim ama oto kliması hakkındaydı,kardeşim BMW servisinde usatdır,onu arayıp telefonla bilgi aldım ve arkadaşımıza ilettim:).

Sayfayı Paylaş