FordKA 2010

Konusu 'Ford' forumundadır ve oguzturk tarafından 30 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

 1. oguzturk Administrator Staff Member


  FordKA 2010

  [​IMG]

  [​IMG] FordKa broşürü indirmek için tıklayınız (2,74 MB)
  • Geri Döndü
   1996 senesinde pazara sürülen ilk modeli ile segmentinde bir stil ikonu haline gelen Ford KA, tamamen yenilenmiş ikinci nesil tasarımı ile yeniden aramızda. Paris'te Ekim ayında düzenlenen Otomobil Fuarı ile ilk tanıtımı yapılan Yeni FordKA, Türkiye'deki meraklıları ile ilk buluşmasını da İstanbul Autoshow'da yaşadı.
   İlk nesil aracın son derece popüler olmasını sağlayan; üstün sürüş dinamikleri, ergonomik, şık ve kendine has tasarım gibi özellikleri devam ettiren Yeni FordKA, artık yollarda herkes tarafından ayırt edilmenizi sağlayacak.
  • Şık, Eğlenceli, Çılgın
   Yeni KA, yenilenen diğer Ford modelleri gibi FordKinetikTasarım'ın ayırt edici çizgilerini taşıyor. Arkaya doğru uzanan sıra dışı ön far tasarımı ve geniş alt ızgara, Yeni KA'nın kendine has kimliğini kazanmasını sağlıyor. Moda şehri Paris'te ilk gösterimi yapılan bu çarpıcı ve modern tasarım, yolculuklarınızı daha da eğlenceli hale getiriyor.
  • Hem Dışı Hem İçi Çok Renkli
   Sıradışı tasarım öyküsü aracın dış kısmında son bulmuyor. Özellikle orta konsol ve direksiyon simidinin birbirlerini tamamlayan modern ve akıcı çizgilere sahip tasarımları aracın iç tasarımını segmentinin çok ilerisine taşıyor. Aynı zamanda çarpıcı ve canlı iç ve dış renk kombinasyonları sayesinde farklı kimliğinizi daha da belirgin hale getiriyorsunuz. Yollarda hemen fark ediliyorsunuz.
  • Günümüz İçin Yaratıldı
   Kullanışlı ve pratik...Tamamen içinde bulunduğumuz çağın gereklerine uygun olarak tasarlandı. 1.2L 69PS'lik benzinli motor seçeneği ile hem cüzdanınıza hem de çevreye zarar vermeyecek kadar ekonomik ve çevreci. Ayrıca küçük bir araç olmasına rağmen son derece güvenli.
  • Eğlenceli Yolculuklar
   Yeni KA yolculuklarınızı daha da eğlenceli hale getiriyor. Dilerseniz CD ve MP3 çalabilen müzik sisteminde istediğiniz albümü dinleyebilir, dilerseniz de kendi MP3 çalarınızı portatif müzik çalar bağlantı soketine bağlayarak en sevdiğiniz şarkıların her an yanınızda olmasını sağlayabilirsiniz.
   


Sayfayı Paylaş