Ford, Transitlerini 50. yıla özel zenginleştirdi

Konusu 'Ford' forumundadır ve OrKuN tarafından 15 Nisan 2010 başlatılmıştır.

 1. OrKuN Well-Known Member


  Ford Otosan, Türkiye’deki distribütörlüğün 50. yılını özel aksesuarlarla geliştirdiği ve sınır sayıda üretilecek Transit ve Transit Connect’lerle kutluyor.

  50. yıla özel kampanya kapsamında hafif ticari modeli Transit Connect’e ESP, yolcu, sürücü ve yan hava yastığı, Bluetooth'lu Türkçe sesli kontrol sistemi, yağmur sensörü, otomatik kararan iç dikiz aynası, ısıtmalı ön cam ve park sensörü gibi donanımlarla güçlendirerek 33 bin TL’den satışa sunarken, Ford’un ticari kategorisinde yer alan modeli Transit’i de 40 bin TL’den tüketicilerin beğenisine sundu. Mevcut modelinde olmayan ve sadece sınırlı sayıda üretilecek 50. yıla özel Transit’lerde ESP, önden ve arkadan ısıtma-soğutma özellikli klima, yolcu ve sürücü hava yastığı, hız kontrol ve yol bilgisayarı, ısıtmalı ve bel destekli sürücü koltuğu, yağmur sensörü, ısıtmalı ön camı, ön sis farı, otomatik yanan farlar gibi donanımlar bulunuyor.

  Ayrıca tüketiciler bu iki ticari modele, Ford Otosan’ın bu yıla özel başlattığı “50 ay X 500 TL” Ford Finans kredisiyle sahip olabilecekler.

  [​IMG]
  31.03.2010, Çarşamba
   


Sayfayı Paylaş