Ford Transit Kombi ve Kombi Van 2012 Model

Konusu 'Ford' forumundadır ve oguzturk tarafından 10 Temmuz 2011 başlatılmıştır.

 1. oguzturk Administrator Staff Member


  Ford Transit Kombi ve Kombi Van: Seçkin Tarzıyla
  Gittiğiniz yere tarzınızı da götürün! Transit Kombi ve Kombi Van modelleri, üst düzey konfor sunarak yüksek beklentilerin ötesine geçen bir tasarıma sahip. Cesur dış tasarımı ile kabin tasarımında büyük bir titizlikle ele alınan ayrıntılar, müşterilerinizin beklediği kusursuz izlenimi yaratıyor. Binek araçlara benzer şekilde geliştirilen iç tasarımında, en titiz yolcularınızın bile beklentilerini kolayca karşılayacak kadar esnek ve kullanışlı birçok özellikle birlikte, saklama bölmeleri ve olağanüstü bir rahatlık sunuluyor.
  Bluetooth® ve Türkçe Ses Kontrol Sistemi* özellikleriyle, gideceğiniz yere ulaşan en hızlı ve kolay yolu bulurken, aynı zamanda ofisinizle iletişiminizi sürdürebilirsiniz.

  Güçlü ve Verimli
  Transit Kombi ve Kombi Van modellerinde, arkadan çeker 100 PS ve 140 PS sunulurken, önden çekerlerde ise 140 PS motor seçenekleri bulunmaktadır.
  Transit Fiyat Listesi
  [​IMG]
  *Hesaplanan fiyatlar tavsiye edilen fiyat niteliğindedir. Ford Otosan fiyatlarda değişilik yapma hakkını gizli tutar. Daha detaylı bilgi için en yakın Ford Yetkili Satıcı’sına başvurun.

  [​IMG]
   


 2. oguzturk Administrator Staff Member

  Kullanım Maliyetinin Azaltılması
  Dikkatle geliştiridiğimiz tasarım sayesinde servis aralıklarını uzattık. Aracın daha az servis gerektirmesi, daha düşük kullanım maliyeti sağlayacaktır.
  • 20.000 km'de ya da yıllık ara bakım
  Kolay Değişen Lastikler
  Transit Kombi'de kolay erişilebilen bir stepne ve kriko bulunuyor. Ne de olsa, lastik değiştirirken geçen her dakika, işinizde kaybettiğiniz zaman anl***** geliyor. Oysa iş yaşamında ‘Vakit Nakittir!’
  • Aracın alt bölümündeki taşıyıcıda bulunan stepne, vinçle kolayca indirilebiliyor.
  Paslanmaya Karşı Koruma
  • Panel ömrünü uzatır.
  • Bakım maliyetlerini düşürerek, amortisman sonrası değeri artırır.
  'Akıllı' Çalıştırma Sistemi
  • Marş sırasında elektrik tüketimini azaltır.
  • Marş dinamosu hatalarını azaltarak, dinamonun ve akünün ömrünü %10 oranında artırır.

  [​IMG]
  [​IMG]
   

Sayfayı Paylaş