Ford S-MAX 2012 Model

Konusu 'Ford' forumundadır ve oguzturk tarafından 10 Temmuz 2011 başlatılmıştır.

 1. oguzturk Administrator Staff Member


  Ford S-MAX: Çok Yönlü
  Özenli sportif tasarımı, üstün dinamik yeteneği ve mükemmel fonksiyonları benzersiz bir tasarımla birleştiren Yeni Ford S-MAX, yedi koltuk ile sunulan esnek iç hacimli, SAV(Sportif Aktivite Aracı) sınıfı bir araçtır. Yeni S-MAX, hiçbir özelliğinden ödün vermeden yaşamınıza artı değer katar. turkeyarena.net. Ayrıntılar için, lütfen Teknik Özellikler ve Donantım Tablolarına bakın ya da size en yakın Ford Yetkili Satıcısını arayın.

  S-MAX Motorları ve Teknolojisi
  Yeni S-MAX, geliştirilmiş, güçlü, yüksek performanslı ve yakıtı verimli kullanan motor seçenekleri sayesinde canlı bir sürüş deneyimi sağlıyor. İster şehir trafiğinin yoğunluğuna, ister doğayla baş başa bir tatile çıkın, Yeni S-MAX'te sunulan motor-şanzıman paketleri her ihtiyacınızı mükemmel bir şekilde karşılayacaktır. Ford’un gelişmiş motorteknolojilerinin bir serisi olan Ford EcoBoost benzinli motorlar, şimdi daha fazla tork ve gücün yanı sıra, daha düşük yakıt tüketimi ve karbondioksit emisyonu üretiyor. Yeni S-Max’te de kullanılan bu motor ekonomi ve performansı bir arada sunuyor.  Ford S-MAX Fiyat Listesi
  [​IMG]
  *Hesaplanan fiyatlar tavsiye edilen fiyat niteliğindedir. Ford Otosan fiyatlarda değişilik yapma hakkını gizli tutar. Daha detaylı bilgi için en yakın Ford Yetkili Satıcı’sına başvurun.

  [​IMG]
   


 2. oguzturk Administrator Staff Member

  Ford EcoBoost Motor
  Sınıfının lideri turbo dizel motorun yanı sıra, Yeni Ford S-MAX'te yeni nesil ve verimliliği yüksek Ford EcoBoost benzinli turbo motorların ilk modeliyle bir araya geliyor. Bu motor, daha yüksek gücü, daha geniş tork dağılımı ile daha düşük emisyon ve yakıt tüketimini birleştiriyor. 1.6 litrelik EcoBoost 160 PS üretirken, 100 kilometrede yalnızca 7 litre ortalama yakıt tüketimi ve 158 g/km’lik karbondioksit emisyonu sunuyor.
  Ford Duratorq TDCi Dizel Motor
  2.0 litre Ford Duratorq TDCi 140 PS motoru ile, yüksek performans ve düşük yakıt tüketimine ek olarak otomatik vitesin konforunu bir arada sunan Yeni S-MAX 100 kilometrede ortalama 7,2 litelik yakıt tüketimi ile ne kadar ekonomik olduğunu da gösteriyor. 189 g/km’lik karbondioksit emisyon değeri ise çevre kirliliği hakkında gösterdiği özenin bir göstergesi.
  Euro 5 Emisyon Standartları
  Yeni S-MAX EcoBoost motorunda daha düşük karbondioksit değeri ile Euro 5 standartlarının bağlayıcı koşullarını tam olarak karşılamaktadır.

  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
   

Sayfayı Paylaş