Ford Ranger 2012 Model

Konusu 'Ford' forumundadır ve oguzturk tarafından 10 Temmuz 2011 başlatılmıştır.

 1. oguzturk Administrator Staff Member


  Ford Ranger: Güçlü ve modern tasarım konforla birleşiyor.
  Hem araziye, hem de şehir içi kullanımına uygun Ranger’ın gücüne ve dayanıklılığına, en zorlu yol koşullarında bile güvenebilirsiniz. Modern dış tasarımı ile bakışları üzerine çeviren görünüşü, daha heybetli bir duruş sergilemektedir. Ranger'ın yeniden düzenlenmiş iç tasarımı da, sadeliğiyle çıtayı yükseltiyor. Bir dizi pratik özellik, ergonomik konumlandırılmış kontroller ve deri koltuklar gibi premium rahatlık seçenekleri, artık hem uzun hem kısa yolculuklarda daha rahat bir sürüş imkanı sağlıyor. turkeyarena.net
  Güçlü donanımıyla Giriş seviyesinden, çekici özelliklere sahip Wildtrak’a kadar üç model seçeneği bulunuyor. Geniş iç hacmi, lüks ve yenilikçi özellikleri, hayat tarzınıza veya iş ihtiyaçlarınıza göre tasarlandı. Ranger, 4x2 arkadan çekiş ya da 4x4 özelliğine sahip iki farklı motor seçeneği ile sunuluyor.

  Yüksek Performanslı Dizel Motorlar
  Ranger Giriş Seviyesi ve XLT serisi 2.5 litre Duratorq TDCi 143PS dizel motor ile birlikte sunulmaktadır. Bu güvenilir güç aktarım sistemi, hassas hızlanma ve düşük yakıt tüketimi özelliklerine sahiptir. Sadece dakikada 1800 devirde oldukça güçlü 330 Nm’lik bir tork üretilir ki, bu hem römork için hem de arazi sürüşü için mükemmeldir.

  Daha da fazla güce ihtiyacınız varsa, Wildtrak 156PS 3.0 litre 380Nm tork üreten Duratorq TDCi motoru ile sizi bekliyor. Bu model, düz vites veya tüm gücü kolayca kullanan, yenilikçi ve 5 ileri otomatik vites ile birlikte sunulmaktadır.

  Transit Connect Fiyat Listesi
  [​IMG]
  *Hesaplanan fiyatlar tavsiye edilen fiyat niteliğindedir. Ford Otosan fiyatlarda değişilik yapma hakkını gizli tutar. Daha detaylı bilgi için en yakın Ford Yetkili Satıcı’sına başvurun.

  [​IMG]
   


 2. oguzturk Administrator Staff Member

  Yol Tutuş
  Ranger'a zahmetsizce tüm yükünüzü koyarken ya da dolu römorkunuzu çekerken, en zor sürüş koşullarında bile güvenebilirsiniz. Ranger'ın, bir iş toplantısına veya sosyal etkinliğe giderken size sunacağı üstün konfor ve sürüş rahatlığı ona olan güveninizi boşa çıkarmayacak. Güçlü Duratorq TDCi dizel motorlarından, ister 3.0-litre olanı, isterseniz de 2.5-litre olanı seçebilirsiniz. Gelişmiş sürüş dinamikleriyle birleştirilmiş üç sürüş modu, (4x2, 4x4 4H Ağır Devir Takviyesi ve 4x4 4L Düşük Devir Takviyesi) Ranger'ın zorlu arazilerdeki yeteneklerini, düz yoldaki binek araçların yol tutuşuyla birleştirir.

  4x2 veya 4x4
  [​IMG]

  Ranger'ın 4X4 çekiş sistemi, basit ve kullanımı kolaydır.Otomatik vites seçeneğine sahip araçlarda gerekli kullanım şartları sağlandığında vites kolunun hemen arkasında bulunan transfer kutusu kumanda düğmesi yardımıyla istenen güç aktarma modu 2H (4x2), 4H (Ağır Devir Takviyesi) ve 4L (Düşük Devir Takviyesi) seçilebilmektedir.

  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
   

Sayfayı Paylaş