Ford Otosan Tribeca ile anlaştı

Konusu 'Oto Haber' forumundadır ve OrKuN tarafından 29 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

 1. OrKuN Well-Known Member


  Ford Otosan, yeni iletişim hizmetleri ortağı olarak, Tribeca İletişim Danışmanlık ile anlaştı.


  Türk otomotiv sektörünün öncü kurumlarından Ford Otosan’ın iletişim danışmanlığı konkuru sonuçlandı. Konkuru Tribeca İletişim Danışmanlık kazandı.

  29 Ağustos 2008, İstanbul; Ford Otosan, yeni iletişim hizmetleri ortağı olarak, Tribeca İletişim Danışmanlık’ı seçti. Kuruluş 1 Eylül 2008 tarihinden itibaren Tribeca İletişim Danışmanlık ile çalışmaya başlayacak.
  Stratejik iletişim çalışmalarını Tribeca İletişim Danışmanlık ile birlikte yürüteceklerini ifade eden Ford Otosan Kurumsal İletişim Müdürü Umut Canpolat şunları söyledi:

  “Bugüne kadar ülkemizde bilinirliğimizi artırmak amacıyla stratejik iletişim çalışmalarımızı yoğun olarak sürdürdük. Şimdi, uzman düzeyinde hizmet alacağımız Tribeca İletişim Danışmanlık ile yolumuzda çok daha güçlü bir şekilde yürüyeceğiz. Yeni iş ortağımızın, sosyal paydaşlarla ilişkilerimizi sağlıklı yönetmemize ve geliştirmemize önemli katkıda bulunacağına inanıyoruz.”


  Tribeca'yı iki ortak kurdu

  Tribeca İletişim Danışmanlık 3 Mart 1997 tarihinde kuruldu; şirketin iki kurucu ortağı bulunuyor. A. Cem İlhan Tribeca İletişim Danışmanlık’ın Genel Müdürlük görevini yürütüyor. Diğer kurucu ortak Soli Özel ise, Bilgi Üniversitesi’nde Uluslararası İlişkiler alanında öğretim üyeliği görevini yürütüyor.

  Tribeca İletişim Danışmanlık, Uluslararası İletişim Danışmanlığı Birliği ICCO'nun Türkiye temsilcisi İDA'nın üyesidir. İDA Türkiye’de stratejik iletişim danışmanlığı ve halkla ilişkiler hizmetlerinin uluslararası standartlarda, yüksek nitelikli insan gücü tarafından sunulmasına katkıda bulunmayı amaçlıyor.

  Bu yıl, 10’uncu kuruluş yıldönümünü kutlayan Tribeca İletişim Danışmanlık aralarında Borusan Holding, Microsoft Türkiye, Fortis Türkiye, Deloitte Türkiye, Tetra Pak, ve Karel’in de bulunduğu ulusal ve uluslararası şirketlere hizmet veriyor..

  [​IMG]

  29.08.2008, Cuma
   


Sayfayı Paylaş