Ford Mondeo

Konusu 'Ford' forumundadır ve oguzturk tarafından 14 Aralık 2007 başlatılmıştır.

 1. oguzturk Administrator Staff Member


  [​IMG]Yeni Mondeo: İnanılmaz bir dönüşüm Yeni Mondeo'nun, Ford hakkındaki düşüncelerinizi değiştirmesi için sadece bir an yeterli. "Kinetik tasarım"ının ipuçları içindeki güç ve yenilikçilikte gizli. Bu yeni tasarım, zarafet, işçilik ve üstün sürüş dinamiklerinde elde edilen yüksek başarı ile kendini gösteriyor.


  Yeni Mondeo uzun süren bir etki bırakıyor.
  [​IMG]Dış TasarımIOSIS konsept aracının olağanüstü yenilikçi tasarımından ilham alan Yeni Mondeo, yükseltilmiş omuz çizgisi ve kalın çamurluklardan, mücevhere benzeyen farlar ve hemen fark edilen ön ızgaraya kadar uzanan seçkin bir duruşa, güçlü ve dinamik bir profile sahip. Yeni Mondeo ile etrafınızda büyük bir etki bırakacağınızdan emin olun.

  [​IMG]İç MekanOrta konsolun akıcı tasarımıyla bütünleşen kokpit sizi konforuyla sararak keyifli bir sürüş için mükemmel rahatlık sağlıyor. Pratik olduğu gibi aynı zamanda görkemli bir iç ortam sunuyor. Yeni Ford Power çalıştırma düğmesi gibi sürücüye yardımcı olan sayısız teknoloji sürüş deneyiminizi, kendinize verdiğiniz bir ödüle çeviriyor.

  [​IMG]TeknolojiYeni Mondeo'nun iç kısmında devrim yaratan bir kumanda merkezi olan İnsan Otomobil Arabiriminin (HMI) yanısıra, Yol Uyarıcılı Adaptif Hız Kontrol Sistemi, Yokuş Kalkış Desteği, Kolay Yakıt gibi sürücüye yardımcı olmayı amaçlayan bir çok beceri sahibi yeni özellik de bulunuyor.

  [​IMG]GüvenlikYeni Mondeo etkileyici aktif ve pasif güvenlik özellikleri sunuyor. Bu özelliklerin altında yatan temel ise aracın çok sert bir yapıda olan gövdesi. Ford'un etkinliği onaylanmış Akıllı Güvenlik Sistemi'ne (IPS) yapılan son eklemeler ise sürücü diz hava yastığı, yatay katlanan direksiyon kolonu ve daha uzun yan hava perdeleri.
   


 2. oguzturk Administrator Staff Member

Sayfayı Paylaş