Ford Fusion

Konusu 'Ford' forumundadır ve oguzturk tarafından 14 Aralık 2007 başlatılmıştır.

 1. oguzturk Administrator Staff Member


  Konfor ve Kalite

  [​IMG]Ön konsolYumuşak malzeme kullanılan yeni ön konsolda sizi konforla saran yeni bir "kokpit" tasarımı bulunuyor. Fonksiyonel saklama gözleri ve yeni ön konsolla kalite her zaman parmaklarınızın ucunda.

  [​IMG]Geniş ve Ferah iç hacimHer iki arka koltuk da yatırıldığında Ford Fusion 1.175 litrelik bagaj hacmine ulaşıyor. Bu 587 adet 2 litrelik meşrubat şişesi demek. Alçak yükleme eşiği sayesinde zorlanmadan bagajı yükleyip boşaltabilirsiniz.

  [​IMG][​IMG] Saklama BölmeleriOrta konsolun üst bölümüne yerleştirilmiş kapaklı saklama gözü elinizin altında tutmak istediğiniz eşyalarınız için ideal . Kalem, bilet, defter bölümleri ve 8 adet bozuk para yuvası da dahil Fusion'ın torpido gözünde herşeye yer var.

  Tüm Fusion modellerinde sürücü tarafında bulunan zekice gizlenmiş kapaklı bölme, bozuk para ve cüzdan gibi eşyalarınız için ideal. Ön yolcu koltuğunun altında yer alan saklı bölme, göz önünde tutmak istemediğiniz eşyalarınızı saklayabilecek zekice gizlenmiş bir bölüm.

  Ayrıca Fusion Lux modellerinde bulunan gözlük saklama bölmesi, gözleriniz kamaştığında güneş gözlüğünüze hemen ulaşabilmenizi sağlıyor.

  [​IMG]Gösterge PaneliDaha kolay okunabilir yeni gösterge paneli üst modellerde yol bilgisayarını da içeriyor.

  [​IMG]Müzik SistemiTekli CD çaları bünyesinde barındıran yeni müzik sistemi 4x17 watt çıkış güçü ve geliştirilmiş RDS kod çözücü içeriyor. Tüm modellerde CD çalar standart.

  [​IMG]Yeni Döşemeler Daha fazla renk ve döşeme seçeneği. Yeni çarpıcı koltuk kumaş çeşitleri farklı ön konsollarla birlikte birbirinden çekici iç ortamlar yaratmanızı sağlıyor.

  Yeni Teknolojiler

  [​IMG]Yol bilgisayarıFord Fusion'nın yol bilgisayarı yakıt ekonomisi, yakıtın bitmesine kaç kilometre kaldığı, ortalama hız, katedilen mesafe yada dışarıdaki hava sıcaklığı gibi ihtiyacınız olan birçok bilgiyi size anında veriyor.

  [​IMG]Refakatçi AydınlatmaYeni Fusion'nın refakatçi aydınlatma sistemi siz aracınızı parkettikten sonra bir süre daha yolu aydınlatarak size yol gösteriyor.


  [​IMG]Otomatik Yanan FarlarYeni Fusion'nın farları dışarıdaki ışık seviyesi düşmeye başladığında otomatik olarak devreye giriyor.
  [​IMG]Otomatik Yağmur SensörüÖn cama entegre edilmiş yağmur sensörü ile yağmur yağmaya başladığında silecekler otomatik olarak devreye giriyor.

  [​IMG]Portatif müzikçalar bağlantı noktası Ford Fusion, sunduğu yüksek kaliteli müzik sistemi yanında kişisel mp3 yada CD çalar gibi portatif müzik çalarları bağlamanıza olanak tanıyan bir bağlantı soketi sunuyor. ​
   


 2. oguzturk Administrator Staff Member

Sayfayı Paylaş