Ford Focus

Konusu 'Ford' forumundadır ve oguzturk tarafından 14 Aralık 2007 başlatılmıştır.

 1. oguzturk Administrator Staff Member


  Konfor ve Kalite

  [​IMG]Konfor ve Kalite İşçilik Kalitesi Yeni Ford Focus yüksek kaliteli malzemeler ve üstün işçiliği en iyi şekilde sergiliyor. Her bir kaplama elemanının dokusuna ve parlaklığına gösterilen büyük özen ve sıkı kontroller, gördüğünüz her şeyin çok iyi bir işçilik ve üstün bir tasarıma sahip olmasını sağladı.

  [​IMG]Yolcu Alanı Yeni Ford Focus'un tüm gövde tipleri öncekinden daha geniş ve uzun. Bu da yolcuları şık bir rahatlık içinde, daha geniş bacak ve omuz mesafesiyle taşımayı sağlıyor.

  [​IMG]
  Dokunulan MalzemelerKalite her zaman parmaklarınızın ucunda. Yumuşak malzeme kullanılan ön panelde sizi konforla saran yeni bir "kokpit" tasarımı bulunuyor. Yeniden tasarlanan koltuklar, uzun yolculuklarda dinlenmenize olanak tanıyor. Her şey sanki özel olarak sizin için üretilmiş hissi veriyor.


  Yeni Teknolojiler

  [​IMG]Bluetooth ve Sesli Kontrol :Konuşun; otomobiliniz sözünüzü dinleyecek. Cep telefonu, müzik sistemi ve klimayı sesli olarak kullanabilmenize olanak tanıyor. Bluetooth® teknolojisi de herhangi bir kablo olmadan telefonla görüşmenizi sağlıyor.

  [​IMG]Sürüşe Duyarlı Ön FarlarHalojen ampullerin kullanıldığı Sürüşe Duyarlı Ön Farlar, farların aydınlattığı yönü otomobilin hızına ve direksiyon simidinin açısına göre yatay olarak ayarlayarak, virajlarda daha iyi görüş ve geceleri daha güvenli bir yolculuk sağlıyor.

  [​IMG]Anahtarsız Araç Sistemi *
  Kullanışlı yeni anahtarsız araç sistemi, sistemin uzaktan kumandasını cebinizden ya da çantanızdan çıkarmadan kapıları ve bagajı açmanızı, kapatmanızı; hatta aracınızı anahtar olmadan çalıştırmanızı sağlıyor. * 2006'nın son çeyreğinde sunulacaktır.

  [​IMG]
  Güneş Işınlarını Yansıtan Ön CamGüneş ışınlarını yansıtan ön cam, ışınların yansıtılarak kabin içerisine girmesini engelliyor ve içerideki sıcaklığı önemli oranda azaltarak konforu ve verimliliği artırıyor. Yani klimanızın işi kolaylaşmış oluyor, bu da yakıt tüketimini %3'e varan oranda azaltıyor
   


 2. oguzturk Administrator Staff Member

Sayfayı Paylaş