Ford Fiesta

Konusu 'Ford' forumundadır ve oguzturk tarafından 14 Aralık 2007 başlatılmıştır.

 1. oguzturk Administrator Staff Member


  Yeni Teknolojiler

  [​IMG]Yol bilgisayarıFord Fiesta'nın yol bilgisayarı yakıt ekonomisi, yakıtın bitmesine kaç kilometre kaldığı, ortalama hız, katedilen mesafe yada dışarıdaki hava sıcaklığı gibi ihtiyacınız olan birçok bilgiyi size anında veriyor.

  [​IMG]Refakatçi AydınlatmaYeni Fiesta'nın refakatçi aydınlatma sistemi siz aracınızı parkettikten sonra bir süre daha yolu aydınlatarak size yol gösteriyor.

  [​IMG]Otomatik Yanan FarlarYeni Fiesta'nın farları dışarıdaki ışık seviyesi düşmeye başladığında otomatik olarak devreye giriyor.

  [​IMG]Otomatik Yağmur SensörüÖn cama entegre edilmiş yağmur sensörü ile yağmur yağmaya başladığında silecekler otomatik olarak devreye giriyor.

  [​IMG]
  Portatif müzikçalar bağlantı noktası Ford Fiesta, sunduğu yüksek kaliteli müzik sistemi yanında kişisel mp3 yada CD çalar gibi portatif müzik çalarları bağlamanıza olanak tanıyan bir bağlantı soketi sunuyor. ​

  Sürüş Kalitesi
  Motor Seçenekleri


  [​IMG]Yeni Ford Fiesta'da 1.4 Duratec 80PS ile 1.6 Duratec 100PS benzinli motor ve 1.4 68PS Duratorq TDCi dizel ile 1.6 90PS Duratorq TDCi motor seçenekleri sunuluyor. 1.4 litre dizel ve benzinli motorların sunduğu düşük yakıt tüketimi, performansla birleşince gerçekten yumuşak bir sürüş sağlıyor. Performanslı Yeni Duratorq 1.6 90PS TDCi motor ise Fiesta'nın dinamizmini bir üst sınıfa taşıyor.
  Sürüş Konforu ve Yol Tutuş Yeni Ford Fiesta üstün yol tutuşuyla virajlarda ve en dar yollarda tam güven sağlıyor. Gelişmiş suspansiyonu ve sınıfında lider ayak iziyle mükemmel denge ve sürüş keyfi garanti.
   


 2. oguzturk Administrator Staff Member

Sayfayı Paylaş