Ford Fiesta 2012 Model

Konusu 'Ford' forumundadır ve oguzturk tarafından 11 Temmuz 2011 başlatılmıştır.

 1. oguzturk Administrator Staff Member


  Ford Fiesta, günümüz tasarımlarına esin kaynağı olan birçok şeyin canlı ifadesidir. Çığır açan mimari yapıtlardan etkileniyorsanız, özel tasarımlar karşısında heyecanlanıyorsanız ya da sanat sizi duygulandırıyorsa, bu araba sizde güçlü bir déjà vu duygusu uyandıracak. Fiesta'nın bir heykel gibi biçimlendirilmiş dinamik dış tasarımından, ince bir zevkin ürünü iç tasarımına kadar her çizgisinde ve her ayrıntısında, günümüzün tasarım ikonlarından esinlenildi.

  Performans
  Fiesta’nın güçlü sportif gövdesi, yakıtı verimli kullanan ve yüksek performansa sahip pek çok farklı motor seçeneğiyle tamamlanıyor. Yani, tasarruf, güç ve düşük emisyon arasında sizin için en uygun dengeyi oluşturmak artık çok kolay!

  Acil Durum Fren Desteği (EBA)
  EBA, acil durumlarda durma mesafesinin azaltılmasına yardımcı oluyor, gerektiğinde tam fren gücünün devreye girmesini sağlıyor. Sert fren yaptığınızda devreye giren acil fren, anında yanan dörtlü flaşörler ile diğer sürücüleri uyarıyor. Bu özellik tüm donanım seviyelerinde Güvenlik Paketi ile birlikte sunulmaktadır.

  Ford Fiesta Fiyat Listesi
  [​IMG]
  *Hesaplanan fiyatlar tavsiye edilen fiyat niteliğindedir. Ford Otosan fiyatlarda değişilik yapma hakkını gizli tutar. Daha detaylı bilgi için en yakın Ford Yetkili Satıcı’sına başvurun.

  [​IMG]
   


 2. oguzturk Administrator Staff Member

  Güç ve Kontrol
  Önceliğiniz yakıt tasarrufu, performans, düşük karbondioksit emisyonu ya da üçü birden olsun. Bunların tümü Fiesta'da çok geniş motor seçenekleri ile sunuluyor.

  Duratorq TDCi Dizel Motor
  1.4 ve 1.6 litrelik Duratorq dizel motorları, daha duyarlı, daha tasarruflu ve daha düşük emisyon üretecek şekilde yeniden tasarladık. 1.6 litrelik motorda bulunan Kaplamalı Dizel Partikül Filtresi (C-DPF) sayesinde, egzoz partikülleri motor çalışırken yakılıyor veya filtrede temizleniyor.​

  Duratec Benzinli Motor
  Tercihiniz benzinli motordan yanaysa, ekonomik 1.25 litrelik Duratec'le başlayıp 120 PS gibi muazzam sonuçlar veren serinin en güçlüsü Ti-VCT'ye kadar varan hafif alaşımlı, 16-valflı güç aktarma mekanizmalarından oluşan bir seriyi sunuyoruz. Belli motorlarda düz ve otomatik vites seçenekleri de bulunuyor.

  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
   

Sayfayı Paylaş