Ford dan ticari araç alan 3-0 öne geçiyor

Konusu 'Oto Kredi' forumundadır ve OrKuN tarafından 22 Nisan 2009 başlatılmıştır.

 1. OrKuN Well-Known Member


  Türkiye otomotiv pazarının lideri Ford Otosan,
  kriz ortamını hükümetin sunduğu ÖTV indirimi uygulamasına ek avantajlarla eşi görülmemiş bir fırsata çeviriyor. Ford, Mart ayında açıkladığı ve büyük talep gören kampanyalarına Nisan ayında da aynı hızla devam ediyor. Ford, ticari araçlarda ÖTV, KDV ve faizi sıfırlarken, binek araçlarda ise Ford Finans Desteği ile Günde 12 TL’ye Ford sahibi olma fırsatı Nisan ayında da sürüyor. Üstelik, ön ödeme karşılığında Mayıs sonuna dek sabit fiyat garantisi veriliyor.

  [​IMG]
  ÜZERİMİZE DÜŞENİ YAPIYORUZ

  Ford Otosan geçtiğimiz günlerde başlattığı kampanya kapsamında, ticari araçlarda ÖTV ve KDV (%18) oranlarını sıfıra çekti. Bununla birlikte 10 bin TL için 10 ay sıfır faizla kredi desteği sağlıyor. Ford Otosan Satış ve Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Aykut Özüner, tüketiciye sunulan fırsatlar hakkında şunları söyledi: "Hükümetin sağladığı ÖTV indirimine ek olarak, biz de üzerimize düşeni yapmaya devam ediyoruz. Ford ticari araçlar ve binek otomobiller için son yılların en büyük satın alma fırsatını sunuyoruz. Tüketicilerimizin yapması gereken tek şey, bu benzersiz fırsatı değerlendirmek. Üretim ve siparişlerimizi müşteri talebine yetişmek için arttırıyoruz. Ön ödeme ile fiyatı sabitleyerek araç bekleyen müşterilerimize bugunku kampanya koşullarından yararlanma imkanı sağladık."

  CONNECT 20 BİN 920 TL

  Ford Otosan’ın önümüzdeki günlerde otomotivin anavatanı olan Amerika’ya ihraç etmeye hazırlandığı Transit Connect modeli, kampanya kapsamında 20 bin 920 TL’den başlayan fiyatlarla satılıyor. Yine Ford Otosan tarafından Gölcük’te üretilen Transit ise aynı kampanya dahilinde 30 bin 230 TL’den başlayan fiyatlara tüketicilerin beğenisine sunuluyor. Ford’un başarılı pick-up modeli Ranger’in fiyatı ise 3 sıfırlı kampanya sayesinde 30 bin 230 TL’ye kadar indi..
  22.04.2009, Çarşamba
   


Sayfayı Paylaş