Ford dan ön ödemede sabit fiyat garantisi

Konusu 'Oto Kredi' forumundadır ve OrKuN tarafından 17 Nisan 2009 başlatılmıştır.

 1. OrKuN Well-Known Member


  Ford Otosan,
  başlattığı ve nisan ayında da devam eden kampanya kapsamında istediği renk ve model aracı bulamayan müşterilerine mayıs sonuna dek sabit fiyat garantisi sunuyor. Ford Otosan'dan yapılan yazılı açıklamada, Ford Otosan'ın ekonomik krizde üzerinde düşeni yaptığı ve ÖTV indirimi uygulamasını ek avantajlarla "eşi görülmemiş" bir fırsata çevirmeye devam ettiği savunuldu.

  [​IMG]

  Firmanın, geçen ay başlattığı ve nisan ayında da devam eden kampanya kapsamında istediği renk ve model aracı bulamayan müşterilerine mayıs sonuna kadar tüm araçları ön ödeme karşılığında sabit fiyat ile alabilme imkanı sunduğunun ifade edildiği açıklamada, tüketicilerin böylece istediği araçlara bugünkü kampanya koşullarında ulaşabildiği vurgulandı.

  Ford Otosan'ın kampanya kapsamında ticari araçlarda ÖTV ve KDV oranlarını sıfıra çektiğinin, bununla birlikte 10 bin TL, 10 ay sıfır faizli Ford Finans kredisi sağlandığının bildirildiği açıklamada, kampanya kapsamında tüketicilerin modeline göre 10 bin - 11 bin TL arası peşinatla günde 12 TL'ye Ford Ka, 14 TL'ye Ford Fiesta, 21 TL'ye Ford Focus, 31 TL'ye Ford Mondeo 2009 model bir binek otomobil sahibi olma fırsatı yakalayabildiği anımsatıldı.
  16.04.2009, Perşembe
   


Sayfayı Paylaş