Ford 2011 Focus/Focus RS/Focus CC

Konusu 'Ford' forumundadır ve oguzturk tarafından 10 Kasım 2010 başlatılmıştır.

 1. oguzturk Administrator Staff Member


  Ford Focus
  Yeni Focus'a şöyle bir göz atın. Dinamik tasarımını hissedin. Bir orkestradan esinlenen bu aracı farkedin. Çok sevilen Focus'u Ford'un "hareket halindeki enerji"yi anlatan Ford Kinetik Tasarım felsefesiyle birleştirerek yeniledik. Yenilenen, iyileştirilen ve yeniden tasarlanan Yeni Focus şaşırtıcı, daha atletik ve daha dinamik görünüyor.

  Sınıfının önde gelen modellerinden olan Focus her zaman yüksek sürüş dinamikleri ile saygı gördü. Yeniden tasarlanan Focus'un da bu konuda hiçbir eksiği yok. Arkaya doğru uzatılmış ön farlarından yeni sportif gösterge paneline kadar, Yeni Focus'un bütün parçaları uyum içinde çalışıyor. Eminiz bu görüşe siz de katılacaksınız. Aslında Yeni Focus bir orkestradan esinlenilerek o kadar güzel yaratıldı ki, bu uyumu mutlaka hissetmeniz gerek.

  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]


  Ford Focus Collection
  En ince detayına kadar özenle tasarlanan FordFocus’un yeni Collection serisi yollarda…Her parçası uyum içinde birleştirilen ve şimdiye kadar üretilen en iyi Focus olan FordFocus her şeyiyle bakışları üzerine topluyor. Focus Collection, deri direksiyon simidi, hız kontrol sistemi, ön ve yan hava yastıkları, 16” aluminyum alaşımlı jantları ve ön sis farları ile bir araçtan beklenenlerin fazlasına sahip.
  Focus Collection ayrıca, gövde dayanıklılığı ve gelişmiş darbe teknolojisi sayesinde yollardaki en güvenli araçlardan biri. Ford Akıllı Güvenlik Sistemi (IPS) çatısı altında tavizsiz bir güvenlik ve koruma donanımı var. Etkileşimli araç dinamikleri ESP (Elektronik Stabilite Programı) ve TCS (Çekiş Kontrol Sistemi) birlikteliğinden oluşan MD. Euro NCAP testlerinde yolcu güvenliğinden aldığı 5 yıldızlık derecesinin yanı sıra fonksiyonel ve ergonomik yeni tasarımıyla hem güvenlik hem de tasarım açısından ses getirmeyi başarıyor.
  Kinetik tasarım felsefesiyle yeniden yorumlanan FordFocus Collection, dinamik ve sportif çizgilerden oluşan farklı tasarımı, üstün teknolojisi, kusursuz işçiliği ve sınıfının lideri sürüş dinamikleriyle yeni sahiplerini Ford Yetkili Satıcıları’nda bekliyor.
  [​IMG]
   


 2. oguzturk Administrator Staff Member

Sayfayı Paylaş