FolderAccess Programı Yardım Lütfen

Konusu 'Yazılım' forumundadır ve OrKuN tarafından 25 Eylül 2010 başlatılmıştır.

1. OrKuN Well-Known Member

Selam herkese, arkadaşlar FolderAccess programını bilgisayara kurduk, çok iyi çalışıyor fakat harici hdd'de denemek istedik, harici hdd bilgisayara takılı iken içindeki klasörleri şifreledi, çıkarmadığımda sorun olmadı ama harici harddiski çıkarıp yeniden taktığımızda FolderAccess şifreleme sayfasında aynı klasör isimleri görünmediğinden dolayı şifreleri açamıyorum. Dosyalar silinmiş değil, yerinde de duruyor, ama isimden çağıramadığımdan açılamıyor. Yeniden şiflere dediğimde o dosyayı görebiliyorum ama seçmek istediğimde "bu dosya zaten şifrelendi " diyor. Nasıl bir çözüm yolu bulabiliriz?

2. EmRe Well-Known Member

Program penceresinde Unlock düğmesine tıklayınca dosya isimlerini seçip kiliti açabilmeniz gerek.

3. OrKuN Well-Known Member

kullandığım versiyon program kısmında dosya zaten kilitli olduğu için seçtirtmiyor, başka versiyonmu denesem acaba.

4. EmRe Well-Known Member

Programın kendi penceresi aşağıdaki gibi açıkken; Add ile dosya ekler, Lock ile seçili dosyayı kilitler, unlock ile kilidi kaldırır. Eğer program bu şekilde çalışmıyorsa sorun vardır.

Sayfayı Paylaş