Filli Boya Renk Kataloğu

Konusu 'EvDekorum' forumundadır ve Pelin tarafından 27 Ekim 2011 başlatılmıştır.

 1. Pelin Super Moderator


  Filli Boya Renk Kataloğu 2011
  Evlerinizde yeni bir tarz ya da yeni bir hava yakalamak istiyorsanız bunu rengini değiştirerek yakalayabilirsiniz.Evlerimiz renkleri ile birlikte bir bütün olması için , renk seçimi çok önemli bir yer taşıyor . Bazı renklere insanlar özel olarak ilgi duyar ve o renkte bir ev dekore ettiği zaman evine girdiğinde huzur bulur.Siz de kendi renginizi kesinlikle biliyorsanız bu bağlamda evinize yeni bir soluk katabilirsiniz.Kimi insanlar beyazın doğallığından,kimi insanlar mavinin ferahlığından hoşlanır bu bakımdan renk seçmeden önce kendinizi iyi hissettiğiniz rengi bulmalısınız bana göre.İşte tam bu noktada Filli boya renkleri sizler için devreye giriyor. Filli boya renk kataloğunu sizler için ekliyoruz ve renkleri bulmanızda çok işinize yarayacağını biliyoruz,bu bakımdan umarız hoşunuza gider.Sitemizi takip etmeye devam ediniz konunun dev***** kesinlikle bir göz atınız….

  Filli boya renk kataloğu su bazlı iç ve dış cephe, sentetik ve mobilya grubu kartelaları 2011 yılında da filli boya renkleri ile mobilya ve ev dekorasyonu için evlerimize güzellik katacak ve onları süsleyecek.
  Evinize ve duvarlarınza yeni bir tarz yeni bir hava getirmek istiyorsanız filli boya renk kataloğu na bakmayı ihmal etmeyin. Ev dekorasyonunuza farklı bir hava getirecek olan filli boya renkleri seçilmek üzere kartelalarında sizleri bekliyor ve biz bu filli boya kartelalarını sitemize sizler için görselleri ile birlikte ekliyoruz.. 2011 filli boya renk kataloğu , su bazlı iç cephe kartelası, su bazlı dış cephe kartelası, sentetik ürün grubu kartelası ve mobilya grubu kartelaları ile tüm renklerini kataloğunda sergiliyor.

  2011 Filli Boya Renk Kataloğu ColorArt Beyazın Renkleri Ferah Mekanlar
  [​IMG]

  Yaşam alanlarındaki enerji, güzellik,ferahlık,huzur ve canlılık renklerle başlar. Filli Boyanın 2011 renk kataloğu bu anlayışla yeniden yorumlandı. Filli boya Alpina Plusgüzellik,huzur,ferahlık ve doğallık hissi için daha çok açık renkleri önermekte ve baharın o güzelliğinden ve ferahlığını evlerinize taşımayı amaçlamaktadır.
  2011 filli boya renk kataloğunda uğurun simgesi olan mavi rengin tüm ışıltılı tonlarını, azmin ve başarının simgesi olan kırmızı rengin tüm açık tonlarını, sizleri düşlerinize kavuşturacak olan pembe rengin tüm masalsı tonlarını bulabiliyorsunuz. Açık renklerle boyanmış aydınlık ve ferah mekanlar, dekoratif görüntüleri ile şıklığı ve zarafeti yansıtarak, ışıltılı açılımlar vaat ediyor.
  Yine açık renklerin kullanıldığı dar mekanlar, her zamankinden daha aydınlık ve çok daha ferah görünüme kavuşabiliyor. Açık renkler evlere doğallık, temizlik ve saflık duygusu kattığından kullanıcını daha da mutlu kılması düşünülmüş.

  2011-2012 Filli Boya Renk Kataloğu Alpina Promat Silikat Teknolojisi ile Güçlendirilmiş Profesyonel Mat İç Cephe Renk Kartelası
  [​IMG]

  2011 Filli Boya Renk Kataloğu Alpina Plus Renk Kartelası
  [​IMG]

  2011 Filli Boya Renk Kataloğu Alpina Plus Renk Kartelası
  [​IMG]

  Filli Boya Dış Cephe Boyaları: 2010 2011 Renk Katoloğu ve renk Çeşitleri
  Dış cepheler yapıların imajıdır. Kirlendiğinde ve hasar gördüğünde kötü bir intiba bırakır. Sağlam ve estetik görünen bir dış cephe binanın değerine değer katar; dış cephenin hasar görmesiyle birlikte binaların değeri de düşer. Dolayısıyla dış cephenin su, UV ışınları ve hava kirliliği gibi düşmanlarının baştan önüne geçmek gerekir. Bunun için de su itici, buhar geçirgen, yapışma mukavemeti yüksek ve kire karşı dayanıklı bir dış cephe boyası kullanmak önem taşır. Türkiye’nin ilk silikon reçine esaslı ve ilk fotokatalitik dış cephe boyası Amphisilan, silikonlu dış cephe boyası Muresko Silakril ve akrilik emülsiyon esaslı dış cepheboyası Betakril, binaları doğal düşmanlarından koruyarak uzun süre genç ve modern görünümlerini muhafaza etmelerini sağlar.

  [​IMG]
  Amphisilan:Yeni nesil silikon emülsiyon esaslı, kendi kendini temizleyebilen, fotokatalitik, mat yapı son kat dış cephe boyasıdır.
  Uygulama Alanları:Sıva, serpme, tarak-silme mozaik, beton, brüt beton, betopan, mdf, osb, rengini kaybetmiş kendini taşıyabilen eski boyalı, terasit tipi yüzeylere uygulanabilir.

  [​IMG]
  Muresko Silakril:Akrilik kopolimer emülsiyon esaslı, silikonlu, mat yapı son kat dış cephe boyasıdır.
  Uygulama Alanları:Muresko Silakril, brüt beton, düz veya pürüzlü her cins sıvalı, mineral esaslı yüzeylerde, rengini kaybetmiş kendini taşıyabilen silikon veya akrilik esaslı eski boyalı yüzeylerde dekoratif ve koruyucu olarak güvenle kullanılabilir.

  [​IMG]
  Filli Boya 2010 2011 Renk Katoloğu Betakril:Akrilik kopolimer emülsiyon esaslı, su izolasyon nitelikli, pigment ve dolgu sistemiyle geliştirilmiş, beyaz mat yapı son kat dış cephe boyasıdır.
  Uygulama Alanları:Sıva, serpme, tarak-silme mozaik, beton, brüt beton, betopan, mdf, osb, rengini kaybetmiş kendini taşıyabilen eski boyalı, terasit tipi yüzeylere uygulanabilir
   


Sayfayı Paylaş