Filenin Sultanı Neslihan Demir Neden Boşandı

Konusu 'Medya Haber' forumundadır ve elif tarafından 28 Mart 2013 başlatılmıştır.

 1. elif Moderator


  Voleybolcu Neslihan Demir Darnel Neden Boşandı

  Dünya Sayı Kraliçesi unvanlı milli voleybolcu Neslihan Darnel, 7 yıllık eşinden 10 dakikada boşandı. Darnel’in İtalyan bir voleybolcu ile aldatıldığını öğrenince boşanma kararı aldığı öne sürülüyor.

  [​IMG]

  Neslihan'ın avukatı;

  Avukat Savaş Adalet, yaptığı açıklamada “Müvekkilim Neslihan Darnel eşi Orkun Darnel ile 21.03.2013 günü karşılıklı saygı çerçerçevesinde uygarca anlaşarak evliliklerine son vermişlerdir. Her iki taraf için de hayırlı olmasını dileriz” cümlelerine yer verdi. Darnel’in avukatı aracılığıyla kamuoyuna duyurduğu boşanmasının arka planında ise aldatma olduğu iddia edildi. İddiaya göre çiftin arasını Orkun Darnel’in eşiyle birlikte kurduğu N&O adlı menajerlik şirketiyle beraber iş yapmaya başladığı İtalyan voleybolcular açtı. Şirket aracılığıyla İtalyan sporcuların Türkiye’de kulüp bulmasına yardımcı olan Darnel’in bu sürede Galatasaray’a transfer olmalarını sağladığı La Bianco ve Simona Gioli gibi İtalyan voleybolcularla da samimi olduğu öne sürüldü.

  Yakın çevresinden edinilen bilgilere göre Darnel, özellikle Gioli nedeniyle son zamanlarda eşi Neslihan Darnel ile sık sık tartışmaya başladı. Aldatıldığını öğrenen Darnel, boşanma kararı aldı. Karşılıklı boşanma protokolü imzalayan ve dilekçelerinde evlilik birliğinin temelden sarsıldığını belirten çift, 10 dakikada boşanıp adliyeden ayrıldı.
   


Sayfayı Paylaş