Fieldbook hand pc

Konusu 'Donanım' forumundadır ve pult tarafından 20 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

 1. pult Well-Known Member


  [​IMG]

  Logic Instrument adlı şirket, Windows ile çalışan ve sarsıntılara karşı oldukça dayanıklı olan Fieldbook’u tanıttı. 15 adet farklı bağlantı seçeneğine sahip olan cihaz, çeşitli uygulamalara olanak sağlıyor. -20 ile 50 derece arasında çalışabilen ürün yaklaşık 1,5 metre yüksekten düşmeye karşı da dayanıklı. Ayrıca yağmur ve kum fırtınalarında da çalışmaya devam edebiliyor. Bu kadar dayanıklı olan FieldBook'un ağırlığı ise sadece 1,2 kg. Logic’in ürettiği bu el bilgisayarının 7 inçlik 1024 x 600 piksel WVGA ekranının yoğun güneş ışığı altında bile okunabilmesi dikkat çekici. Opsiyonel olarak bulunan RS422, RS485, CANbus, MIL-STD-1553, video girişi ve ofis dock, cihazı daha etkin duruma getiriyor.

  Yapısı
  Intel Atom 1,6 GHz işlemciye, 2 GB RAM'e ve G-Sensor adlı bir sistemle korunan 120 GB'lık sabit diske sahip olan üründe, WiFi, Bluetooth, GPS, kamera, USB, Ethernet, RFID, ExpressCard ve mini-PCI Express seçenekleri bulunmakta.

  Fieldbook hand pc özellikleri
  Sistem çalışıyor durumda iken değiştirilebilen iki adet 2500 mAh’lik batarya ile çalışan ürün, kullanıcısına yaklaşık 5 saat hizmet verebilmekte. Enerji kaynağı olarak 115/230V AC ya da 10-30 VDC adaptör de kullanılabilir. Modüler şarj cihazı ve/veya ofis dock ise, batarya şarjı için gereklilik arz ediyor.
   


 2. oguzturk Administrator Staff Member

  RS422, RS485 portları olması endüstriyel uygulamalarda özelliklede saha çalışmalarında işe yarar
   

Sayfayı Paylaş