Fiat'tan ramazan kampanyası

Konusu 'Fiat' forumundadır ve OrKuN tarafından 26 Eylül 2008 başlatılmıştır.

 1. OrKuN Well-Known Member


  Fiat'ın ramazan nedeniyle başlatılan şenlik kampanyasında ticari araç sınıfı için müşterilere özel fiyat seçenekleri sunulduğu bildirildi..

  Ramazan sonuna kadar sürecek kampanya kapsamında Fiat satışı yapılan bayilere gelerek deneme sürüşüne katılanlar arasında çekilişle bir kişinin Fiat Doblo Carioca kazanacağı belirtilen açıklamada, müşterilere çeşitli oranlarda nakit indirimi, model yılı indirimi ve kredi kullanımında cazip faiz oranları imkanları tanındığı ifade edildi.

  Kampanyada, Fiat ticari araçların yıldız markaları Doblo, Fiorino, Ducato, Scudo ve Palio Van için Fiat Finans'tan kredi kullanacak müşterilere 12 bin YTL'ye 12 ay yüzde sıfır faizli kredi uygulaması olduğu belirtilen açıklamada, şunlar kaydedildi:

  “Fiat Fiorino, Doblo, Ducato ve Scudo modellerinde ise Eylül ayında 4 bin 500 YTL'ye varan model yılı indirimi uygulanırken, otomobiller için de bu ay çok cazip kampanyalar tasarlandı.

  2008 model otomobillerde anahtar teslim fiyatında 2 bin YTL'ye varan indirim var. Linea'nın 2008 modelleri için anahtar teslim fiyatında bin 500 YTL, 2009 model Linea'lar için de anahtar teslim fiyatında 2 bin YTL takas indirimi var.

  Çok cazip 2008 model indirimine ilave olarak bu ay Fiat Bravo satın almak isteyen müşteriler, 24 ay vade ve yüzde 0.99 faiz ile Fiat Finans'tan 20 bin YTL tutarında kredi kullanabilecekler.

  Albea Sole ve Palio Sole'nin benzinli motor seçeneklerinde anahtar teslimde bin YTL, dizel motor seçeneklerinde de anahtar teslimde bin 500 YTL tutarında, Doblo Panorama modelinde de anahtar teslimde 2 bin YTL tutarında nakit indirim imkanı sunuluyor.”

  [​IMG]
  [​IMG]

  24.09.2008, Çarşamba
   


Sayfayı Paylaş