Fiattan 384 TL Taksitli ve 2011 Ödemeli Kampanya

Konusu 'Oto Haber' forumundadır ve OrKuN tarafından 15 Eylül 2010 başlatılmıştır.

 1. OrKuN Well-Known Member


  [​IMG]
  Fiat Otomobil ve Fiat Ticari Araçlar, 2011 model yılına ait modellerini şimdi satın alıp ötelemeli taksit avantajıyla Ocak 2011’den itibaren geri ödeme imkanı sunan ve 30 Eylül tarihine kadar geçerli olacak yeni bir kampanyaya start verdi. Koç Fiat Kredi desteğiyle Fiat Finans kanalıyla hayata geçirilen kampanya ile satın alma tercihini Fiat Linea, Fiat Punto Evo, Fiat Bravo, Fiat Fiorino, Fiat Scudo ve Yeni Fiat Doblo gibi Fiat modellerinden yana kullanacak olan müşterilere, araçları hemen teslim edilirken ödemeye ise Ocak ayında başlayabilme ayrıcalığı sunuluyor. Kampanya kapsamında 384 TL’den başlayan taksitlerle, yüzde 0.89 faizle masrafsız kredi kullanma imkanı ve toplam 48 aya varan vadeyle bir Fiat modeli sahibi olma fırsatı sağlanıyor.

  30 Eylül’e kadar sürecek yeni bir kampanyaya start veren Fiat Otomobil ve Fiat Ticari Araçlar, 2011 model otomobil ve hafif ticari araç modellerini, Ocak 2011’den itibaren ödemeye başlayabilme imkanı sunuyor. Koç Fiat Kredi desteğiyle Fiat Finans kanalıyla hayata geçirilen kampanyadan satın alınacak araç bedelinin minimum yüzde 30’unu peşin olarak ödeyen müşteriler yararlanabiliyor. “Şimdi Al, Ocak’ta Ödemeye Başla” sloganıyla dikkat çeken kampanya kapsamında 5 bin 900 TL’lik peşinatla 13 bin TL’lik kredi kullananlara ayda 384 TL’lik taksit ve toplam maksimum 48 ay vadeyle “ötelemeli geri ödeme” imkanı sunuluyor.

  Fiat Punto Evo’dan Fiat Bravo’ya, Fiat Fiorino’dan Yeni Fiat Doblo’ya kadar tüm Fiat model ailesi için uygun peşinat ve uzun vade alternatifinin yanında eşit ödemede anahtar teslim fiyatının yüzde 100’üne sıfır peşinatla kredi kullanma imkanı da ayrıca sağlanıyor. Masrafsız kredi desteğiyle bir Fiat modeli satın almak isteyen tüketiciler, showroomdan çıkmadan sadece T.C. kimlik numaralarını vererek kredi başvurularını zahmetsizce gerçekleştirebiliyorlar.
   


Sayfayı Paylaş