Fiat'tan 3 bin TL peşinatlı 'herkese bir Fiat

Konusu 'Oto Kredi' forumundadır ve OrKuN tarafından 30 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

 1. OrKuN Well-Known Member


  Fiat Otomobil ve Fiat Ticari Araçlar, Nisan ayındaki 9 bin 43 adetle gelen pazar liderliği başarısını taçlandırmak amacıyla “Herkese Bir Fiat” sloganıyla yepyeni bir kampanyaya start verdi. Fiat Punto Evo ve yenilenen Fiat Bravo’dan Fiat Fiorino ve Fiat Ducato’ya kadar tüm Fiat markalı model yelpazesi için geçerli olan Mayıs kampanyası kapsamında birçok satın alma kolaylığı sunuluyor. Fiat’ın otomobil modelleri için 2 bin TL’ye varan takas desteği sunulurken, Fiat markalı hafif ticari araç modeller için ise KDV oranı kadar indirim uygulanıyor.

  [​IMG]

  Bununla birlikte Koç Fiat Kredi desteğiyle 3 bin TL’den başlayan düşük peşinat ve % 0.85 faiz oranı imkanı gibi avantajların sunulduğu kampanya 31 Mayıs tarihine kadar sürecek. Ödeme koşulları ve modeller hakkında daha detaylı bilgiye ulaşmak isteyenler herkesebirfiat.com adresli web sitesinden yararlanabiliyorlar.

  2009 yılında Türkiye’nin binek+hafif ticari ulusal pazar lideri Fiat, 2010 yılının Nisan ayındaki gerçekleştirdiği 9 bin 43 adetlik satışla ay bazındaki liderliğini pekiştirecek yepyeni bir satış kampanyasına imza atıyor. ”Herkese bir Fiat” sloganıyla start alan ve Fiat markalı hem otomobiller hem de hafif ticari araçlar için düzenlenen ortak kampanya kapsamında her bütçeye uygun birçok satın alma kolaylığı yer alıyor. Fiat Punto Evo, Fiat Linea ve Fiat Bravo başta olmak üzere Fiat markalı otomobil modelleri için 2 bin TL’ye varan takas desteği sunuluyor. Fiat’ın yüksek satış adetlerine imza atan Fiat Fiorino ve Fiat Doblo gibi modelllerinin yanı sıra Fiat Scudo ve Ducato gibi hafif ticari modellerinde ise KDV oranı kadar indirim uygulanıyor.

  Bununla birlikte Koç Fiat Kredi çatısı altındaki Fiat Finans aracılığıyla % 0.85 faiz oranı ve 3 bin TL’den başlayan düşük peşinat fırsatı ile Fiat markalı bir otomobil veya hafif ticari araç sahibi olmak için geniş kapsamlı satın alma kolaylıkları sunuluyor. 31 Mayıs tarihine kadar sürecek olan Fiat’ın mayıs kampanyasının ödeme koşulları hakkında daha detaylı bilgiye ulaşmak isteyenler herkesebirfiat.com adresli web sitesinden yararlanabilecekler.
  Ayrıca satın alma tercihini Fiat markalı otomobillerden veya Fiat Fiorino, Fiat Doblo Classic ve yeni Fiat Doblo’dan yana kullanacak tüm müşterilere, 3 yıl veya 150 bin km garanti ise standart olarak hediye ediliyor.

  Editöre Not: Detaylı bilgi için herkesebirfiat.com veya fiat.com.tr adresli web sitelerinden faydalanabilirsiniz.
  14.05.2010, Cuma
   


Sayfayı Paylaş