Fiat Yeni Ducato Minibüs

Konusu 'Fiat' forumundadır ve oguzturk tarafından 22 Temmuz 2008 başlatılmıştır.

 1. oguzturk Administrator Staff Member


  Ducato Minibüs Ondan çok şey bekleyin.
  Bir minibüsten neler beklersiniz? Öyle konforlu olsun ki keyifli yolculuklar yaptırsın... Gücü ve performansıyla, gideceği yere çabuk varsın. Yolcularının can ve mal güvenliği her şeyden önce gelsin… Yakıtı o kadar az yaksın ki ciddi bir tasarruf kaynağı olsun.

  [​IMG]

  [​IMG] [​IMG] [​IMG]

  Multijet dizel motorla güç de onda, tasarruf da
  Yüksek performanslı ve yakıt tasarrufuyla ünlü Multijet motora sahip Ducato Minibüs, 120 hp veya 157 hp versiyonlarından birini seçme olanağı veriyor.
  Konforla Kucaklamak onun işi
  Öğrenci, personel ve turizm taşımacılığında, şehir içi hatlı taşımacılıkta Ducato Minibüs’ün koltuk sayısı daha fazla. Ve şimdi onda daha çok koltuk var.
  Tam ve yüksek standartlar
  Bunların yanında minibüslerimizde tam jant kapağı ve sis farları standart olarak mevcut bulunuyor.​


  Yeni Ducato Minibüs Donanım

  Yolcuların güvenliği her şeyden önemli
  Ducato Minibüs çok geniş bir güvenlik donanımına sahip. 4 diskli ve çift devreli fren sisteminde ABS ve EBD de standart olarak sunuluyor. İsteğe bağlı alınabilen Güvenlik Paketi’nde ise araç önüne ani bir engel çıktığında aracın kayma ve devrilme riskini en aza indiren ESP ile birlikte yokuşlarda kaymayı önleyen Hilholder ve acil frende frenleme gücünü artıran HBA da var.
  Güvenlik ve konfor, herkes için...
  Ducato Minibüs yolcuların güvenliğini ve rahatını düşünmekle kalmıyor, sürücülere de çok konforlu bir sürüş olanağı veriyor. Onun özel tasarımlı kabininde kendinizi evinizdeymiş gibi hissedebilirsiniz. Direksiyonun yeni konumu, ön konsola entegre vites topuzu, rahat okunan göstergeler ve kolayca ulaşılabilen kumandalar konforlu sürüş imkanı veriyor. Bel ayarlı ve kolçaklı sürücü koltuğu da Ducato Minibüs'ün sürüş kalitesini maksimuma çıkaran özellikleri arasında.​

  [​IMG]

  Yeni Ducato Minibüs Teknik Özellikler

  Multijet dizel motorla güç de onda, tasarruf da
  Yüksek performanslı ve yakıt tasarrufuyla ünlü Multijet motora sahip Ducato Minibüs, 120 hp veya 157 hp versiyonlarından birini seçme olanağı veriyor. Güçlü olduğu kadar sessiz de çalışan ve çok az bakım gerektiren bu motorlar ciddi bir ekonomi sağlıyor.

  [​IMG]
   


 2. oguzturk Administrator Staff Member

Sayfayı Paylaş