Fiat Yeni Doblo Cargo/Combi 2012 Model

Konusu 'Fiat' forumundadır ve oguzturk tarafından 26 Mayıs 2011 başlatılmıştır.

 1. oguzturk Administrator Staff Member


  Fiat Yeni Doblo 2012 Model
  Yeni Doblò, çok geniş, çok konforlu, çok teknolojik, çok güvenli. O, bir ticari araçtan çok daha ötesi, bir otomobilden çok daha fazlası.İster tek başınıza, ister ailenizle, ister iş için, ister gezi için onunla yola çıkın.

  Modeller
  - Cargo
  - Combi

  [​IMG]

  Fiyatlar
  [​IMG]
  Bu fiyat sirküleri ikinci bir duyuruya kadar geçerlidir. Liste fiyatlarının içindeki vergi, tescil tutar ve oranları bilgi mahiyetindedir. Yürürlükte olan uygulamalardaki değişikliklerden vergi ve masraflarda kaynaklanabilecek fiyat değişikliklerinden müşteri sorumludur. Tavsiye edilen liste fiyatına trafik sigortası bedeli dahil değildir.
   


 2. oguzturk Administrator Staff Member

  Yeni Doblo Cargo 2012 Model
  Daha da büyük boyutlar, daha fazla konfor ve teknoloji, daha fazla fonksiyonellik ve daha fazla tasarruf. İşte rekorların aracı Yeni Doblò Cargo, işinizi büyütmek ve gününüzü daha konforlu ve keyifli kılmak için geliyor. Üstelik ihtiyacınıza göre birçok seçeneğiniz var...

  [​IMG]

  Yeni Doblo Combi 2012 Model
  Yeni Doblò, çok geniş, çok konforlu, çok teknolojik, çok güvenli. O, bir ticari araçtan çok daha ötesi, bir otomobilden çok daha fazlası. İster tek başınıza, ister ailenizle, ister iş için, ister gezi için onunla yola çıkın. Sürüş keyfini özgürce yaşayın, teknolojiyi özgürce kullanın..

  [​IMG]
   

Sayfayı Paylaş