Fiat Ticari Araç Modellerine % 0 Faizle 12 Bin YTL Kredi!

Konusu 'Oto Kredi' forumundadır ve OrKuN tarafından 26 Ekim 2008 başlatılmıştır.

 1. OrKuN Well-Known Member


  Koç Fiat Kredi’den Fiat Ticari Araç Modellerine % 0 Faizle 12 Bin YTL Kredi!
  Tofaş’ın rekabet gücünü ve müşteri memnuniyetini artırmak amacıyla hizmet veren “Koç Fiat Kredi”, Fiat Fiorino ve Doblo modelleri için Ekim ayına özel avantajlar sunan kredi kampanyasıyla dikkat çekiyor.

  [​IMG]

  Tofaş çatısı altında yer alan markalara yönelik olarak otomobil satın alacaklara taşıt kredisi sağlayan “Koç Fiat Kredi”, Fiat Ticari Araç modelleri için Ekim ayı sonuna kadar sürecek yeni bir kampanya düzenliyor.
  Fiat Ticari Araç ürün yelpazesinde yer alan “Fiat Fiorino” ve “Fiat Doblo” modellerinden satın almak isteyen vergi levhalı tüm tüketicilere, Fiat Finans kanalıyla % 0 faizle 12 bin YTL’ye kadar 12 ay vadeyle kredi kullanma imkanı içeren özel avantajlar sunuluyor.

  Bununla birlikte 60 aya varan vade ve % 1.58 faiz oranıyla 25 bin YTL’ye varan kredi kullanma ayrıcalığı da yine Koç Fiat Kredi’nin aynı kampanya kapsamında sunduğu Ekim fırsatları arasında yer alıyor. Ayrıca Fiat Ticari Araç modelleri için anahtar teslim satış fiyatının % 100’üne kefilsiz kredi imkanı ayrıcalığı da sağlanıyor.

  Koç Fiat Kredi Hakkında:
  Koç Fiat Kredi Tüketici Finansmanı A.Ş., Koç ve Fiat Topluluklarının ortak girişimi olarak 2000 yılında kurulmuş ve tüm hisseleri 2003 yılında Tofaş Türk Otomobil Fabrikası A.Ş. tarafından satın alınmıştır. Koç Fiat Kredi, Türkiye'de Fiat Auto lisansı altında üretilen ve Türkiye'ye ithal edilen tüm Tofaş ve Fiat Auto modellerinin ve ikinci el araçların kredilendirilmesi hizmetini sunmaktadır.
  24.10.2008, Cuma
   


Sayfayı Paylaş