Fiat tan yeni yıla yeni araçla girin kampanyası

Konusu 'Fiat' forumundadır ve OrKuN tarafından 22 Aralık 2008 başlatılmıştır.

 1. OrKuN Well-Known Member


  Fiat’tan ’yeni yıla yeni araçla girin’ kampanyası
  Tofaş’ın bünyesindeki İtalyan Fiat, yeni yıla yeni bir otomobil veya ticari araçla girmek isteyen tüketicilere yıl sonu kampanyasıyla destek veriyor. Fiat, 31 Aralık’a kadar geçerli kampanyalarıyla binek modellerinde 2 bin 500 YTL’ye varan nakit desteği, ticari modellerinde ise 3 bin 300 YTL’yi bulan indirim imkanı sunuyor. Fiat ayrıca, binek modellerinde 12 ay vade ve yüzde 0.99 faizle 12 bin YTL kredi kullanma imkanı sağlıyor.

  [​IMG]

  Yeni yıla yeni bir otomobille girmek isteyen tüketicilere yıl sonu kampanyasıyla destek veren Fiat, hem binek hem de ticari modellerinde avantajlı kredi ve satın alma koşullarıyla cazip indirimler sunuyor. Fiat, sınıfının en rekabetçi modelleri arasında yer alan Grande Punto, Linea ve Bravo, Palio Sole, Albea Sole gibi modelleri için cazip takas ve nakit indirimiyle düşük faizli taşıt kredisi koşulları sunan ve 31 Aralık’a kadar sürecek yıl sonu satış kampanyasına start verdi. Birçok farklı satın alma kolaylığını bir arada sunan kampanya kapsamında 2 bin YTL’ye varan takas indirimi ve 2 bin 500 YTL’ye varan nakit desteği sunulurken, "Koç Fiat Kredi" desteğiyle de Fiat markalı otomobil satın alacaklara uygun vade ve ödeme koşullarıyla taşıt kredisi desteği sağlanıyor.

  Yüzde 0.99'la kredi imkanı

  Koç Fiat Kredi ise kampanya süresince Fiat Grande Punto, Bravo, Linea, Palio Sole, Albea Sole, Panda ve Sedici modellerinden satın almak isteyen tüketicilere, Fiat Finans kanalıyla 12 ay vade ve yüzde 0.99 faizle 12 bin YTL’ye kadar kredi kullanma imkanı içeren özel avantajlar sunuyor.
  Fiat model yelpazesinde yer alan Fiat Palio Sole 18 bin 350 YTL; Fiat Albea Sole 18 bin 350 YTL; Fiat Grande Punto 24 bin YTL; Fiat Linea 26 bin 750 YTL; Fiat Bravo ise 30 bin 400 YTL’den başlayan anahtar teslim kampanyalı satış fiyatlarıyla dikkat çekiyor. Bununla birlikte Fiat Otomobiller, yine 31 Aralık’a kadar stoklarla sınırlı olacak biçimde 2008 model Fiat Grande Punto ve Fiat Bravo’larda 2 bin 500 YTL; Fiat Linea modelinde ise bin YTL ekstra nakit indirim avantajı sunarak, otomobilini değişterecek olanlara cazip avantajlar sunuluyor.

  Ticari de yüzde 12 indirim

  2008 yılı bitmeden yeni bir ticari araç satın almak veya aracını değiştirmek isteyen tüketicilere de özel avantajlar sunan yeni bir kampanyaya start veren Fiat Ticari Araçlar, yüzde 12’ye varan indirim olanaklarıyla dikkat çekiyor. 31 Aralık’a kadar sürecek olan yılın son fırsat kampanyası kapsamında Fiat Doblo modellerinde 3 bin 300 YTL’ye; Fiat Fiorino modellerinde ise 2 bin 900 YTL’yi aşan indirimler sunuluyor. Bununla birlikte Fiat Ducato modellerinde de yüzde 10’a varan indirim ayrıcalığı, yine 2008 yılının son kampanyası kapsamında yer alıyor. Düşük kullanım maliyetleriyle satın aldıktan sonra da ekonomik olmayı başaran Fiat Ticari Araçlar yelpazesinde yer alan Fiat Fiorino modelleri 17 bin 570 YTL; Fiat Doblo modelleri 18 bin 220 YTL; Fiat Scudo modelleri 28 bin 980 YTL; Fiat Ducato modelleri ise 33 bin 70 YTL’den başlayan kampanyalı satış fiyatlarıyla dikkat çekiyor.
  18.12.2008, Perşembe
   


Sayfayı Paylaş